Vranjanci slavili protiv SAS-a u Kristalnoj dvorani

U nastavku prvensta, pred domaćom publikom u Kristalnoj dvorani, futsaleri SAS- a doživeli su poraz od lidera na tabeli Prve futsal lige ekipe Vranja rezultatom 1:6.

Poveli su gosti preko Milovca koji je skroz levo iskosa pogodio za 0:1 u 12. minutu. Minut kasnije, Radenković dobija loptu iz auta i sa 9 metara poravnava rezultat. U 17. minutu Spasić, kao i Milovac kod prvog gola, pogađa maltene iz mrtvog ugla za 1:2. Mogao je Marković u samoj završnici do izjednačenja, odlično je zalomio odbranu gostiju, ali šutirao direktno u golmana Tasića.

U drugom poluvremenu, u 23. minutu Aleksić centrira sa desne strane lopta kači Novkovića koji postiže auto gol za 1:3. Aleksić oduzima loptu i iz brze kontre izlazi jedan na jedan na golmana Rodića, dribla ga i pogađa za 1:4 u 24 minutu.

Aleksić u 39. minutu povisuje na 1:5. Minut i po pred kraj, nakon ulaska na teren i prigovora glavnom sudiji, jer je menjao igrača kada su Vranjanci izveli aut, crveni karton dobija trener domaćih Simo Batinica U istom minutu sjajni Aleksić asistira za Spasića koji postavlja konačnih 1:6 za Vranje.

KMF SAS:Rodić, Marković, Živanov, Radenković, Novković. Zamenici igrača: Maran, Marković Blagoje, Prec, Kvrgić, Maljukan, Tomin, Šarenac i Petrović.
GKMF VRANJE: Tasić, Janjić. Spasić, Aleksić i Trajković. Zamenici igrača: Nedeljković, Nikolić, Dimitrijević, Jovanović i Milovac.