Liga petlića GFS Šabac: 16. kolo počelo sa četvrtkom, ostatak u subotu

Tri redovna kola и nekoliko odloženih utakmica preostalo je do kraja Lige petlića Gradskog fudbalskog saveza Šabac. Šesnaesto kolo počelo je već sa jučerašnjim danom kada su odigrane dve utakmice u kojima su slavili gosti. Mačva je bila uspešna u Koceljevi gde je domaći Radnički pobedila sa 0:4, mada su do prvog pogotka crveno-crni čekali do finiša poluvremena.

Dečaci Feniksa su u derbiju pobedili Tika-Taku sa 0:2 i tako su načinili značajan korak u šampionskoj trci. Gol po poluvremenu, u 15. i 40. minutu, dao je željeni rezultati. U trci aktuelan je još samo Sanrajs koji će ovog vikenda dočekati pretposlednje Jedinstvo iz Štitara. Ravnopravnije susrete možemo pronaći u ostale dve utakmice, gde će se sastati Savacium – Mačva 1929 i Karađorđe – Vojvoda Stepa Stepanović.

Preostale tri utakmice 16. kola na programu su u subotu, u periodu od 10 do 12 časova i 30 minuta.

Tika-Taka – Feniks 0:2 (0:1)
Radnički – Mačva 0:4 (0:1)
SUBOTA, 10.00 (Šabac – SC Sanrajs): Sanrajs Šabac – Jedinstvo
SUBOTA, 10.00 (Šabac – teren Galeb): Karađorđe – Vojvoda Stepa Stepanović
SUBOTA, 12.30 (Šabac – Gradski stadion): Savacium – Mačva 1929

Izvor: ofssabac.org.rs

Karađorđe 0 : 2 Radnički
Vojvoda Stepa Stepanović 1 : 11 Sunrise Šabac