Polet
Mačva
KruŔik
SLZ: Pobeda poslala Mladi Radnik u "zonu"

Konačno pobeda Pobede u Beloševcu u poslednjem kolu pred svojom publikom.Nakon vođstva u prvom poluvremenu, kada je u 30.minutu provereni strelac Miloš Đorđević Pobedu doveo u vođstvo, nastavak je doneo neočekivano izjednačenje gostiju u 58.minutu, kada se u strelce upisao Jovanović.A onda su svoju snagu u poslednjih 20 minuta pokazali domaćini sa tri pogodka, ekspresnim golovima Đorđevića, Stojanovića i Kostadinovića sa preko 20 metara tako da je pobeda Pobede na kraju bila ubedljiva.

Sa utakmice

Interesantno da je ekipa Pobeda Beloševac, ovu polusezonu odigrala bez ikakvih kalkulacija i ispala je najveći „krivac“ za preseljenje u niži rang Slobode iz Čačka, Jasenice 1911 iz Smederevske Palanke i Mladog radnika, kojima je uzela sedam bodova i tako „izvadila“ Partizana iz Bumbarevog Brda, koji ostaje u ligi i pored poraza od Poleta iz Ljubića na svom terenu od 3:1, iako ima da se odigra još jedno kolo.

Tako su fudbaleri Beloševačkog srpskoligaša, na najbolji način završili ovu sezonu pred svojim navijačima, a predstoji im još gostovanje u Kostolcu protiv ekipe Rudara u nedelju od 17:30h.

POBEDA BELOŠEVAC - MLADI RADNIK (POŽAREVAC) 4:1 (1:0)

POBEDA BELOŠEVACRadosavljević, A. Petrović, Pejčinović, Savić, Ljujić, Vukomanović (P. Đorđević), M. Đorđević, Varjačić, Stojanović, Kostić (Nešović), A. Kostadinović (M. Kostadinović)

MLADI RADNIK: Savić, Karanović, U. Jovanović, Kojić, Milošević (Nikolić), Nikezić, Pavlović (Lekić), Pantić, Živadinović, Đurović, Avramović (Miladinović)

Sudija: Tamara Pavlović (Čačak)

Žuti  kartoni: Vukomanović (Pobeda), Milošević (Mladi radnik)

Strelci: 1:0 M.Đorđević 30.min, 1:1 Jovanović 58.min, 2:1 P.Đorđević 70.min, 3:1 Stojanović 84.min, 4:1 M.Kostadinović u 89.minutu.