Sloga
Sloboda S
Tajm
DLZ: Tara - Zlatibor 0:3

Odbojkašice Tare nisu uspele da naprave iznaneđenje i da pobede odbojkašice Zlatibora iz Čajetine koje zasluženo  dele prvo mesto Druge odbojkaške lige Zapad za seniorke. Čajetinke su od samog početka delovale sigurno i predvođene sjajnim tehničarem nisu dozvolile bajinobaštankama da  preuzmu inicijativu. U igri Zlatibora videla se sigurnost i uigranost,što  im je i donelo pobedu na ovoj utakmici.

Pokušale su odbojkašice Tare u drugom setu da preokrenu  situaciju i  pokušaju nešto više da učine i stigle do 21:21 ,ali nisu imale  ni sportske sreće, a ni sigurnosti u samoj završnici i  taj set su izgubile sa 25:21.

Treći set nije doneo ništa novo, Zlatibor je igrao svoju igru, a Tara sa puno  grešaka u  prijemu i servisu  prepustila  i ovaj set protivniku 25:18 i konačnih 3:0.

Bajinobaštanke  može radovati činjenica da iz utakmice u utakmicu igraju  sve bolje i sigurnije, iako im je ovo debitanska sezona u Drugoj ligi i imaju  oslabljen igrački kadar, a u narednim utakmicama   treba da pokažu svoje pravo lice. Sledeću utakmacu Tara gostuje Slobodi S iz Čačka, a Zlatibor  je domaćin ekipi Ivanjice.

Satav ekipe Tare: 1 Jovana Jevremović, 3 Jovana Jevtić kapiten, 4 Ružica Katanić, 5 Jana Đorđević, 7 Andrijana Marić, 8 Nevena Đokić, 9 Ivana Petković,12 Aleksandra  Stanić  15 Snežana Milanović, 16 Jelena Jokić,trener Dragan Pavlović

Satav ekipe Zlatibor: 1 Marković S.4 Dragović A. 5Dumanjić M.6 Jevtović S. 8 Stanković E. kapiten,9 Đurović D. 10 Stojanović S.13 Petronijević B.15 Vlasonjić M.17 Panović A. 11 Stojić libero Tošić S..libero trener Brašanac Stanko pomoćni trener.