29.kolo Rezultati 18/19.06.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost Info
19.06.2011 | 17:00 Sloga (K) 1:1 Krivelj
19.06.2011 | 17:00 Ključ 1:1 Rudna Glava
19.06.2011 | 17:00 Brestovac 4:1 Poreč
19.06.2011 | 17:00 Dunav 0:1 Nemetali
19.06.2011 | 17:00 Radnički (K) 0:1 Slatina (N)
19.06.2011 | 17:00 Rajac 2:1 Brodoremont
19.06.2011 | 17:00 Rudar (B) 3:0 Miloševo
Slobodan tim: Zlot
Poslednje ažuriranje rezultata: 25.06.2011 16:47 (fsbo)
Tabela
Tabela Domaćin Gost Polusezona Forma Golovi ?
Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 Dunav 27 22 1 4 73 16 +57 67
2 Rudar (B) (-3) 27 22 2 3 65 22 +43 65
3 Brestovac (-3) 27 15 7 5 69 35 +34 49
4 Brodoremont 27 14 6 7 85 39 +46 48
5 Ključ (-1) 27 14 2 11 54 57 -3 43
6 Slatina (N) (-1) 27 13 4 10 48 38 +10 42
7 Nemetali 27 13 3 11 58 49 +9 42
8 Zlot (-1) 27 13 3 11 63 44 +19 41
9 Poreč 27 13 2 12 46 45 +1 41
10 Rudna Glava (-1) 28 10 5 13 41 58 -17 34
11 Sloga (K) 27 9 5 13 46 47 -1 32
12 Krivelj 27 8 4 15 38 56 -18 28
13 Radnički (K) 27 5 5 17 31 70 -39 20
14 Rajac (-1) 27 5 1 21 25 90 -65 15
15 Miloševo (-3) 27 1 2 24 18 94 -76 2
30.kolo Sledeće kolo 25/26.06.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost Info
26.06.2011 | 17:00 Krivelj 3:6 Rudar (B)
26.06.2011 | 17:00 Miloševo 0:2 Rajac
26.06.2011 | 17:00 Brodoremont 8:2 Radnički (K)
26.06.2011 | 17:00 Slatina (N) 1:1 Dunav
26.06.2011 | 17:00 Nemetali 3:1 Brestovac
26.06.2011 | 17:00 Poreč 3:0 Ključ
26.06.2011 | 17:00 Zlot 3:0 Sloga (K)
Slobodan tim: Rudna Glava
Takmicenje su napustili: BSK
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!

Novo! Ukoliko pored utakmice na desnoj strani stoji sličica možete da unesete taj rezultat.
Ako želite da Vaš unet rezultat bude odmah vidljiv na sajtu, prijavite se i postanite urednik ovog takmičenja.

UPUSTVO

Prikazana tabela ima sekcije koje možete pogledati kada kliknete na njihove nazive u zaglavlju tabele:

  • Tabela - prikazuje standardnu osnovnu tabelu
  • Domaćin - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na domaćem terenu
  • Gost - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na gostujućem terenu
  • Forma - prikazuje tabelu forme timova u poslednjih 5 odigranih utakmica
  • Golovi - prikazuje raspodelu postizanja golova za timove kao i prosečan broj golova po utakmici
  • Pomoć - prikazuje ove informacije koje trenutno vidite

Svaka tabela se može sortirati po kolonama kada se klikne na određeno zaglavlje u tabeli.

Svaka ćelija u tabeli nosi dodatne informacije u zavisnosti u kojoj koloni se nalazi. Kada kliknete na takvu ćeliju otvoriće Vam se prozor sa dodatnim informacijama.

Zatvori

PRETRAGA
VESTI
Nema vesti za izabranu temu.
KOMENTARI
Nikola Borcanac 1 | 0
Pripremna utakmica, BSK Borca - Backa BP 0:2. Golove za goste postigli Sasa Ivkovic i Veljko Trivunovic.
cole 0 | 2
Silno pojačana,motivisana mada zbog većeg broja novajlija čini se još uvek nedovoljno uigrana ekipa Temnića 1924 danas je na svom terenu u prijateljskoj utakmici potpuno zasluženo pobedila ekipu novog srpskoligaša Ozrena iz Soko Banje rezultatom 2:1.Strelac oba gola bio je Sibinović koji opravdava nade koje u njega polažu ljubitelji fudbala iz gradića na Moravi.Utakmici nije prisustvovao veliki broj gledalaca ali je njihov sastav bio takav da se skoro pa može reći da je pola Srbije imalo svoje "delegate" danas u Varvarinu.LJubitelji fudbala s nestrpljenjem očekuju novu proveru Temnića pred start prvenstva u novoj zoni "zapad" polovinom sledećeg meseca i gaje veliku nadu da Temnić ove godine izbori plasman u srpsku ligu.
Kinzi 4 | 0
Na premijeri 16. I 17.avgusta sastaće se : Semendria 1924-Loznica, Šumadija(A)-Jedinstvo, Železničar–Pobeda, Jošanica-Budućnost Krušik 2014, Bane–Rudar, Šumadija 1903-Zvižd, Sloga(P)-Karađorđe, Polet–Jasenica 1911.
zd 0 | 0
Parovi 1 kolo SLZ Semendrija-loznica.sumadija A-jedinstvo.zeleznicar-pobeda,josanica-buducnost krusik.bane-rudar,sumadija K-zvizd,sloga-karadjordje,polet lj-jasenice
ERA 0 | 0
1.kolo Zona-DRINA 16/17.8.2014 Zlatar-FAP,Sloga(S)-Ribnica,Polimlje-Zlatibor,Radjevac-Sevojno,Radnicki(VA)-Radnicki Stobeks,OFK Osecina-Borac,Sloga 1940-Brezovica,Jedinstvo 1945-Zadrugar.
Volim Nis 0 | 0
Prijateljska utakmica: Sindjelic Nis - Palilulac Nis = 0:0
Asafa 0 | 0
Prvo kolo SLI, 16/17 avgust Bor - Ozren, Timok - Trstenik PPT, Djerdao - Timočanin, Radnički (Svilajnac) - Radnički (Pirot), Kopaonik - Sloga (Despotovac), Car Konstantin - Hajduk Veljko, Radan - Sindjelić, Tabane Trgovački - Dinamo
ZONE 2 | 0
Raspored održavanja konferencija i utvrđivanja takmičarskih brojeva za sezonu 2014/2015: Zona "Drina" - 30. jul 2014. Zona "Zapad" - 31. jul 2014. Zona "Dunav" - 31. jul 2014. Zona "Istok" - 1. avgust 2014. Zona "Morava" - 1. avgust 2014. Zonska liga Beograda - 4. avgust 2014. Zona "Jug" - 4. avgust 2014. Bačka zona - nepoznato Banatska zona - nepoznato Novosadsko-sremska zona - nepoznato@
Kinzi 1 | 2
Prijateljske utakmice: ZVIZD (Kucevo) - BASARAC (Misljenovac) 2:0, ZELEZNICAR (Pozarevac) - RSK (Rabrovo) 2:2
lazar 4 | 1
Naravno da ce biti podeljena na dve podrucne,danas su me zvali ljudi iz saveza da me obaveste o svemu Ns i okolina jedna podrucna i druga kao sto si rekao Vrbas, Srbobran ,Becej,Titel,Tabalj,B.Palanka inace sam sekretar u fk "Proleter" Ravno selo...
Postavite komentar
MAILING LISTA
mailing lista
Vaš e-mail:


KLUBOVI
Unesite ime kluba:
srbijasport.bet