ukupan broj pogodaka za domaćine 413 (1.97 po utakmici)
ukupan broj pogodaka za goste 248 (1.18 po utakmici)
KOMENTARI
Kinzi 1 | 0
A sledece nedelje ono sto se cekalo godinama, gradski derbi Pobeda - Sumadija
djora 3 | 1
zasto Lepenica iz Badnjevca igra u Batocini, a ne na stadionu u svom selu, inace, jednim od 5 najlepsih u Srbiji, na kojem sam gledao utakmice mnogo puta ?
pelikano 1 | 0
2.kolo Sumadijske okruzne lige FK Karadjordje(Raca)-OFK Arandjelovac 0-1.U duelu dve ekipe koje su proteklih sezona na cudan nacin ostajale u ligi bolje su se snasli gosti i uz obilatu pomoc sudija odneli sva tri boda.Na klupi OFK Arandjelovac ponovo je sedeo prepotentni takozvani Veliki trener Zoran Djurdjevic koji je vec sutradan vodio ekipu FK Radnicki iz Rudovaca.Bruka za OFK Arandjelovac.
nemanja028 3 | 0
Nakon tri odigrana kola u Zoni Morava, Trepča zauzima prvu poziciju sa tri pobede uz gol razliku 9:0. Jedina ekipa koja u prva tri kola nije primila gol a odigrali dve utakmice na gostovanjima u Baljevcu i Guči. Uz par pojačanja napravljena je odlična ekipa koja može dosta toga da uradi u ovoj sezoni. Kvalitet igrača koje imamo daje nam za pravo da se ove godine nadamo samom vrhu tabele. Pozdrav za sve naše sportske prijatelje!
FSS 10 | 1
Veliki pozdrav za sve, nov sam ovde, a pogotovo za one prave poznavaoce fudbala. Gledao sam danas (sad je to vec juce) utakmicu srpske lige Zapad izmedju Sumadije 1903 i Buducnost-Krusika (0:1), i dve stvari moram da kazem... Prvo, nakon onoga sto sam ja gledao (a u fudbalu sam profesionalno vise od 20 godina) i ovoga sto vidim da pise ovde jedan navijac Sumadije (koji usput mrzi Pobedu), sad shvatam zasto doticni na svaki komentar ima "milion" minusa...poznavanje fudbala mu je katastrofalno! Naime, vise od 80 minuta je gostujuca ekipa bila dominantna na terenu, osim poslednjih desetak minuta gde se povukla cuvajuci minimalno vodjstvo, i tada je domacin imao par izglednih prilika, ali ne zahvaljujuci nekoj posebnoj igri, vec bunarenju lopte pred kazneni gde su poslali svog stopera, kapitena, inace izuzetno visokog i u igri glavom jakog igraca. Osim tih poslednjih 10 minuta, gost je u svemu bio bolji. Potpuno je u svim segmentima igre dominirao terenom...individualno, timski, fizicki, u svemu je za dve klase bolja ekipa. Sumadija se celu utakmicu branila, i nesto pokusavala na kontre, ali im je to jako slabo islo jer im je vezni red i pogotovo napad dosta tanak. Jedino gde je domacin "pretio" su bili prekidi, opet zahvaljujuci vec pomenutom, visini dominantnom kapitenu. Toliko o utakmici, postoji i snimak jer je neka televizija snimala i uzivo izvestavala, pa se moze sve videti koga zanima. Druga stvar, po onome sto su prikazali u prvim kolima, kao i u ovoj utakmici, ekipa iz Valjeva je jedan od glavnih favorita za visi rang (ako ih to uopste zanima). Fizicki besprekorno spremni, takticki savrseno stoje na terenu, tehnicki izuzetno jaki, odlicno vodjeni sa klupe...vezni red i napad prevazilazi ovaj rang, narocito igraci koji su danas nosili brojeve 8, 9, 10 i 14, i pogotovo desni bek (Koska ga zovu), decko ima fizicke predispozicije za atleticara, 100 puta se ubacio u zavrsnicu, svaki put je bio opasan u napadu, a pritom stigao da sve zatvori u defanzivi. Toliko za sad od mene, nadam se da cu biti i ubuduce aktivan na ovom sajtu/forumu :)
LIMENI 0 | 0
Polimlje-Borac 0:0. Posle Lajkovca Polimlje prosulo bodove i u Prijepolju. Vredno pomena je promasen jedanaesterac Polimlja(Ivanovic) i rovovska odbrana Borca. Polimlje: Despotovic, Prisunjak, Selmanovic, Jakovljevic, Memovic, Sljukic(Tomasevic), Siljak, Dimitrijevic(Drobnjak),Hamzic, Balija(Pjanovic), Ivanovic.
Colina Arandjelovac 1 | 2
SRPSKA LIGA ZAPAD ; Šumadija - Loznica 0:1(0:1) . Šumadija je bila bolja u prvom poluvremenu kada je imala dve stopostotne šanse za postizanje pogotka, a gosti su poveli u 17 min. jer prvi pomoćni sudija nije signalizirao ofsajd od 2 m. Sramota, nalazio sam se u liniji i zato tvrdim da je bio. U drugom poluvremenu jalovi napadi domaćina, a gosti iz brzih kontranapada stvaraju četiri stopostotne prilike, ali je Aranđelovčane spasao izvanredni vratar, a u jednom slučaju i prečka. Sasvim zaslužena pobeda Loznice i želim im plasman u Prvu ligu, samo je nepotrebno da sudije navlače za njih,jer je pogodak apsolutno neregularan.
delirijum 3 | 0
Nova tri boda za 3. mesto na tabeli! FK Polet Ljubic 1 - 0 FK Zvižd Kučevo
Branislav 4 | 2
Juniorska vaterpolo reprezentacija je u finalu pobedila Madarsku s 7:6. To je cetvrta pobeda ovog leta protiv istog protivnika u finalima.
Administrator 5 | 2
FK Metalac Gornji Milanovac je kažnjen sa (-3) na početku ove sezone zbog neizlaska na treću utakmicu baraža protiv ekipe Rada. Zbog toga je prvenstvo počeo sa -3 boda i 5 osvojenih u prva tri kola daju ukupno 2 boda na tabeli.