10.11.2013 19:34 M.Lakić

Zaslužena pobeda Hajduka

Najbolji akter na današnjoj utakmici bio je Nenadović, koji je već u 6. minutu prihvatio loptu sa leve strane u kaznenom prostoru gostiju, sjajno se oslobodio svog čuvara, a zatim oštrim, prizemnim udarcem doveo Divošane u vođstvo. Samo minut kasnije, ponovo je sa iste strane, sa nekih 17 metara, precizno gađao gornji levi ugao gola gostiju, ali se istakao i golman...

02.04.2013 10:52 fksindjelic

Tihomir Miletić ponovo dvostruki strelac

Tihomir Miletić-srpski Murinjo, trener-igrač fudbalskog kluba Sinđelića iz Gibarca, ne prestaje da rešeta protivničke mreže! Sa svoja nova dva evrogola u meču protiv Omladinca iz Molovina doneo je još jednu laku pobedu Gibarčanima, koji su se odvojili na vrhu tabele, posle kiksa Bikićana i Kukujevčana. Na kraju je bilo Omladinac - Sinđelić 0:3. Tihomir Miletić ubrzano gazi prema...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.