Nebojša Bogosavljević je podelio utakmicu
Nikodin i još 1 korisnika su lajkovali utakmicu
0 0 pre 1 sat
Boban736 je podelio utakmicu
1 komentara
Boban736
Dobra utakmica po hladnom vremenu. Slabije prvo poluvreme sa jednim golom u gostujućoj mreži. Prvo poluvreme 2 šanse za Izvorce i jedan ne dosudjeni penal kada je gostujući igrač igrao rukom u svom šesnartercu. Drugo poluvreme nešto bolja igra sa 5-6 šansi za domaćina i još jednom grubom greškom glavnog sudije koji ponovo nije svirao penal za domaćina posle očiglednog prekršaja u gostujućem šesnartercu. Još 2 gola domaćina i jedna stativa. Pred sam kraj utakmice ekipa Popovca daje gol za konačnih 3:1 za ISK Izvor.