01.11.2021 12:13 plusonline.rs

"Gimnazijalke" položile važan ispit za 11 (razlike)!

Tokom prvog poluvremena obe ekipe su se po viÅ”e puta smenjivale u vođstvu da bi se na odmor otiÅ”lo nereÅ”enim rezultatom. Domaći tim je odlično otvorio utakmicu, poveo sa 6:0, zatim ide serija goŔći i preokret (8:12) pa opet serija domaćih da bi prva četvrtina zavrÅ”ila u korist goŔće iz Beograda rezultatom 16:17. Druga četvrtina je preslikana iz prve, nastavljeno je smenjivanje u vođstvu i na...

28.03.2021 22:39 ZRKlik

KoŔarkaŔice Proletera u eliti

KoÅ”arkaÅ”ice Proletera ubedljivom pobedom nad ekipom Karaburme 79:54 ponovo su deo elitnog ranga takmičenja - Prve ženske lige Srbije. Ā  Od samog starta bile su ubedljive koÅ”arkaÅ”ice Proletera i ni u jednom trenutku nisu dovele u pitanje pobednika na ovom meču. Nakon poslednjeg zvižduka koÅ”arkaÅ”ice Proletera, zajedno sa svojim treneromĀ  Markom Marinkovim, obukle su crvene majice sa...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.