Jedinstvo
Dunav
PTZ: Juhor - Dragocvet 1:0
27.05.2013 S. Blagojević

Najznačajnija pobeda Juhora ove sezone koja im obezbeđuje igranje u zoni i naredne sezone. Domaći fudbaleri bili su nadmoćniji tokom celog meča izveli 12 kornera ali bez nekih izglednijih šansi najbolju u prvom delu imao je mladi Marković u 25 minutu ali je Mijušković bravurozno odbranio, u drugom delu najbolju priliku propustio je Žerjav u 65 minutu kada je posle kornera uputio loptu ka praznoj mreži ali je neko od igrača Dragocveta u zadnjem trenutku skrenuo u korner. Gosti su šansu utakmice propustili u 71 minutu kada se rasni strelac Živanović našao sam ispred Maksimovića a ovaj odbio loptu koja je ponovo došla do Živanovića kome je šut ponovo odbranio Maksimović. Zadnjih 20 minuta proteklo je u totalnoj ofanzivi domaćih igralo se na jedan gol i ko zna kako bi se završilo da u 89 minutu Ivan Marković u svom kaznenom prostoru nije igrao rukom a sudija Veljković opravdano pokazao na belu tačku. Cvejić je bio neumoljiv za 1:0 i veliko slavlje do tada zabrinutih Obrežana. Na kraju je zbog neprimerenog ponašanja(psovanja) igrač koji je skrivio penal Ivan Marković dobio i put u svlačionicu!

Strelac: Cvejić u 89. minutu iz KU. Stadion Juhora u Obrežu. Gledalaca 350. Sudija Mladen Veljković (Sokobanja) 7. Opomenuti igrači: Sibinović(Juhr) i Vasić i Stošić(Dragocvet). Crveni karton: Ivan Marković u 89 minutu (Dragocvet). Igrač utakmice: Miloš Sibinović (Juhor).

JUHOR: Maksimović 7, Didić 7, Jezdić 7, Radević 7, Žerjav 7, 5, Sibinović 7, 5, Mladenović 6, Petković 6, Marković 6, 5(dragutinović-), Šljivić 6, Cvejić 7, 5

DRAGOCVET: Mijušković 7, 5Janićijević 6, 5Ivan Marković 6, Mihajlović 6, Mitrovičć 7(Jeremić-), Stošić 7(Igor Marković-), Vasić 6, Milovanović 6, Jović 6, 5, Masmar 7, Arifanović 6, 5(Živanović 7).

Na slici osmeh na licu posle utakmice za zaborav: Šef struke Obrežana Slavoljub Petrović i komesar za bezbednost Miroslav Matić