Vodojaža
Tutin
ZM: Arsenal - Metalac 0:1
18.08.2013 Željko Marinković

Na debiju u viÅ”em stepenu takmičenja Arsenal nije imao sreće, poÅ”to je na startu upisao i prvi poraz i to na svom terenu u Palilulama. Odlučujući pogodak postignut je tek u 77. minutu kada je najsnalažljiviji u kaznenom prostoru Arsenala bio Vukadinović, a Metalac je pokazao da iskustvo takmičenja u ovoj ligi biće presudno u osvajanju bitnih bodova. Arsenalu predstoji veliki posao u organizaciji kako bi i narednog leta igrao zonski stepen takmičenja.

KRAGUJEVAC. Strelac: 0: 1 Vukadinović u 77. minutu. Stadion: Arsenala Gledalaca: 200. Sudija: Ivan Bojović (Lučani) 7. Žuti kartoni: Stefanović, Todorov (Arsenal), G. Đokić, Milić, Krstić, Beljić, B. Đokić(Metalac). Igrač utakmice: Đorđe Vukadinović (Metalac).

ARSENAL: Filipović 6, 5, Tomović 6, 5, Antić 6, 5(Petrović -), Kuč 6, Todorov 6, 5, Stević 6(ToÅ”ić 6), Ilić 6, Blagojević 6(Otović 6), Stefanović 6, 5, Simić 6, 5.
METALAC: Milić 7, Parezanović 7, MedoÅ” 6, 5, G. Đokić 7, Jevtović 6, 5, Milić 6, 5, Dimitrijević 6, 5, Beljić 6, 5(Radulović 6, 5), Krstić 6, 5, B. Đokić 7(Prodanović -), Vukadinović 7, 5(Cvetković -).