Omladinac
Metalac
Ćava
ZM: Rudar stigao do prve pobede

Pobedom nad ekipom Arsenala iz Kragujevca rezultatom 1:0, fudbaleri baljevačkog Rudara doÅ”li su do prvog trijumfa u sezoni. Jedini pogodak pao je u 8.minutu. Posle igranja rukom Todorova u svom Å”esnaestercu, siguran egzekutor bio je kapiten Grkajac, koji je tako sebi priuÅ”tio pravi poklon za svoj rođendan. Utakmica može dobiti visoku ocenu, igralo se otvoreno, a ekipa iz Kragujevca se prikazala u lepom svetlu. Rudar je mogao da obezbedi ubedljivije vođstvo joÅ” u prvom poluvremenu, ali novajlija Plojović u 42. i 43. minutu nije realizovao dve stopostotne prilike. U prvom pokuÅ”aju stativa je bila saveznik odličnog golmana Filipovića. Na drugoj strani obrukao se napadač Arsenala Blagojević, koji u 47.minutu sa svega tri metra prebacuje čitav gol. U 65.minutu desio se možda prelomni momenat utakmice. Half gostiju Jevremović na sredini igraliÅ”ta sprečio je kontru domaćina. Glavni sudija Starčević pokazuje drugi žuti karton i Arsenal ostaje sa igračem manje. Do kraja utakmice Rudar je preko Plojovića joÅ” dva puta ugrozi gol kragujevčana, ali je ponovo na golu blistao Filipović. Na kraju prva tri boda baljevčana i igra koje je bila mnogo bolja u odnosu na prethodne mečeve u Baljevcu. Igrač utakmice: Marko Đoković (Rudar).

Baljevac. - Gledalaca: 100. Sudija: Slobodan Starčević (G.Milanovac). Strelac: Grkajac u 8.minutu iz jedanaesterca. Žuti kartoni: Plojović, Džanković (Rudar), Jevremović, Kostić, Simonović (Arsenal). Crveni karton: Jevremović (Arsenal) u 65.minutu.

RUDAR: Vrndić, Peković, Jemuović, Grkajac, Banović, Bogojević, Petrović, Đoković, Plojović, Ćurulija (V.PeÅ”ović), Džanković.

ARSENAL: Filipović, Kostić, ToÅ”ović, Antić, Jevremović, Todorov, Stević (Prodanović), Lazović, Blagojević (Simonović), Ilić, Simić (Stefanović). Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā Ā

Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā  Ā Ā