Sloga
Požarevac
Sloga
Lavice pokazale zube Kolibrima

KURŠUMLIJA- U drugom kolu prolećnog dela sezone Prve fudbalske lige za žene ŽFK Kolibri iz Kuršumlije i „Lemind Lavice“ iz Leskovca igrali su danas u Kuršumliji nerešeno 1:1 (0:0). Golove su postigle Dubroja (Lavice) i Jelena Gilić (Kolibri).

Današnju utakmicu u kuršumliji obeležilo je mnogo uzbuđenja i veliki broji šansi. Obe ekipe ušle su utakmicu da po svaku cenu dođu do pobede, zato su se šanse nizale jedna za drugom a čvrste odbrane i jedne i druge ekipe odolevala su sve do 47. minuta kada su gošće povele golom  Dubroje. Kuršumličanke su izjednačile u 58.minutu preko Jelene Gilić, što je bio i konačan rezultat ove utakmice.-Osvojili smo samo jedan bod ali sam ipak zadovoljan jer su devojke odlično igrale. Igralo se tvrdo za svaku loptu uz veliki broj šansi za obe ekipe. Beogradska sudijska trojka odlična na čelu sa Mirom Radosavljević odlično je obavila posao. U sledećem kolu igramo sa Šapčankama koje smo u jesenjem delu pobedili sa 10:0- rekao je Topličkim vestima Vladimir Čavić, trener ŽFK“Kolibri“.