Kalemegdan
Fruškogorac
Sloga
PŽLS: Kolibri-Mačva 3:3, preokret posle vođstva gošći od 3:0

U 13. kolu Prve fudbalske lige za žene ŽFK Kolibri iz Kuršumlije igrao je danas na svom terenu nerešeno sa Mačvom iz Šapca  3:3. Kuršumlićanke su uspele da osvoje bod protiv drugoplasirane ekipe na tabeli posle vođstva Šapćanki od 3:0. Dva gola za Kolibri postigla je Biljana Bradić a jedan Jelena Gilić. U poslednjem kolu Kolibei igra u gostima sa Kalemegdanom.

Obe ekipe su ušle u utakmicu sa ciljem da zabeleže pobedu. Prvo poluvreme pripalo je gošćama iz Šapca, koje su povele sa 3:0, i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. Trener Šapčanki Milinko Aksentijević pojašnjava da su prvo poluvreme rešili u svoju korist, jer su odlično pokrili napadače domaćina.-Za ovu utakmicu maksimalno smo se pripremali, zato što znamo da je Kolibri vrlo kvalitetna ekipa. Tokom prvog poluvremena odlično smo pokrili Bilju Bradić i na centru Oliveru Milanović-rekao je Milinko Aksentijević.Vođstvo Mačve od tri nula nije deprimiralo  fudbalerke iz Kuršumlije, već im je dalo podstrek da se krene na sve ili ništa. Kolibri je u drugom poluvremenu bio mnogo bolji tim što je dovelo do izjednačenja. Reprezentativka Bilja Bradić već u 47. minutu smanjuje na 3:1, a pet minuta kasnijem u 52. minutu, ponovo se upisala u listu strelaca. U 86. minutu Jelena Gilić postavila je konačan rezultat 3:3. Sudija Marina Višnjić pokazala je jedan žuti karton i to Milki Đorđević iz Kolibrija.-Prezadovoljan sam. Drugo poluvreme pripalo je nama. Nije lako kada se gubi sa 3:0, da se ekipa vrati vrati u igru, ali devojke su stisle zube i odigrale fantastično. Poslednje kolo igramo sa Kalemegdanom u gostima. Igraćemo bez dve standardne igračice, Jovane Jovanović i Milke Đorđević, zbog žutih kartona-rekao je Vladimir Čavić, trener ŽFK Kolibri.