Jablanica
Pirot
Mladost
Sjajna utakmica u Negotinu

U Negotinu je ovog vikenda, po svim parametrima, odigrana možda i najbolja utakmica ove sezone. Domaći odbojkaši su u 15. kolu Druge lige ''Istok'' dočekali favorizovanu ekipu Jagodine, koja pretenduje za ulazak u viši rang. Posle rezultatske klackalice do sredine prvog seta, domaćin je uspeo da poveže nekoliko akcija, stvori malu prednost i završi prvi set rezultatom 25:23.Drugi set bolje započinju Jagodinci i od samog starta uspevaju da nametnu svoj ritam, sto se odrazilo na rezultat, imali su konstantnu prednost. Ali se domaćin nije predavao i malo po malo, strpljivom i pametnom igrom je uspevao da odrzi rezultatsku neizvesnost, a kada je bilo najpotrebnije, podigli su nivo igre i trijumfalno završili i drugi set. Velikih 2:0 za domace odbojkase!I, kada se činilo da će treći set biti samo formalnost, Jagodina je pokazala zašto je drugoplasirana ekipa u ligi. Istina, počelo je dominantnom igrom domaćina, koji je sve vreme imao 5, 6 poena prednosti, sve do 19:13. Tada su Jagodinci uspeli da se izdignu, povežu nekoliko akcija, blokova i pridju na 24:21, dakle, imao je domaćin tri meč lopte, ali uzalud. Prokockali su sve, izgubili treći set rezultatom 30:32 i otišlo se u četvrti, u kome je gost imao mnogo više samopouzdanja posle velikog povratka, šsto je i pokazao na samom startu. Poveli su 5:0 i tokom celog seta održavali tu prednost, tako da se set završio pozitivno po njih, 20:25. Sada već potpuno vraćeni u meč, sa mnogo samopouzdanja, uspeli su da dobiju i peti set rezultatom 11:15 i tako kompletiraju kompletan preokret! Domaćima ostaje jedino žal za velikom pobedom i skalpom nad velikim favoritom, a gostima je jasno zašto već ove sezone nisu izborili povratak u Prvu ligu, nažalost, gubili su bodove na takozvanim ''malim'' utakmicama. Sve u svemu, izvanredna odbojkaška predstava u Negotinu, a obema ekipama želimo sve najbolje u nastavku sezone!