Drina
Borac
Kozara
Kantar gurnuo Leotar ka Prvoj ligi Srpske

Trebinjski Leotar, moglo bi se reći, očekivano je poražen na "Policama" od Rudar Prijedora 0:1. Iako su Trebinjci sa pripremama počeli tek prije desetak dana i u meč sa "rudarima" ušli bez ijednog kontrolnog meča, parirali su Prijedorčanima sve do 90. minuta, kada ih je napustila sreća i bodovi su pripali gostima.

Povratnik u redove Rudar Prijedora Vedran Kantar, koji je tokom zimskog prelaznog roka stigao iz mostarskog Zrinjskog, u 90. minutu pogodio je mrežu debitanta na golu Leotara Gorana Ćokorila i tako svojoj ekipi donio tri izuzetno važna boda u borbi za opstanak, a Trebinjce gurnuo još više ka nižem rangu, Prvoj ligi Republike Srpske.

Mogli su domaći fudbaleri u prvom poluvremenu doći do prednosti, ali Boban Đerić i Đoko Milović nisu bili precizni.

Izabranici povratnika u Trebinje Vladimira Gaćinovića bili su bolji i u nastavku meča, ali nisu uspjeli da krunišu konkretniju igru, pa su gosti na kraju u posljednjim trenucima meča stigli do velikog trijumfa, kojim su se na tabeli izjednačili sa Slavijom, koja svoj meč igra sutra sa Travnikom.

LEOTAR - RUDAR PRIJEDOR 0:1 (0:0)

Strijelac: 0:1 Kantar (90).
Stadion: "Police" u Trebinju.
Gledalaca: oko 300.
Sudija: Danijel Pajić (Bijeljina).

LEOTAR: Čokorilo, Đerić (od 51. min. Deretić), Prebiračević, Milović, Šaraba, Cimirot, Andrić, Vasiljević, Majkić, Marković, Binić. Trener: Vladimir Gaćinović.

RUDAR PRIJEDOR: Bodiroga, Vulić, Kavanabe, Raičević (od 66. min. Mikić), Mišan, Rastoka, Kantar, Tica (od 77. min. Anđelić), Miloš, Pejić, Stakić. Trener: Gorazd Mihajlov.

Igrač utakmice: Vedran Kantar (Rudar Prijedor).