Kiker vesti
Damnjanovic, Denic za Kiker - Ilic za Zemun
pre 7 godina 0 · 0

Denić srušio Zemunce

U duelu dva izjednačena tima pobedio je borbeniji i tim koji je više želeo pobedu. Puleni Gorana Dragićevića su od početka krenuli sa jurišima i to se isplatilo u 10. minutu. Oboren je odlični Denić, arbitar Vuković je ispravno pokazao na belu tačku,a korpuletni Damnjanović bio siguran za vođstvo domaćih. Imao je Kiker još prilika u prvom poluvremenu, da bi u završnici uzvratili gosti sa dva dobra napada, ali je mreža Kneževića ostala netaknuta. U nastavku vratar domaćih je katastrofalno pogrešio, sve je ispratio i kaznio Ilić za izjednačenje u meču,a igrao se 52. minut. Usledili su napadi Kraljevčana, igralo se konstantno na polovini Zemunaca koji su u 76. minutu ostali sa igračem manje posle drugog žutog kartona neopreznog Babića. Najbolji igrač utakmice, lucidni Denić je u 83. minutu iskoristio sjajnu asistenciju Todorića i postavio konačan rezultat 2-1 za Kiker što je donelo i veliku radost na stadionu kod Ložionice.

Denić postiže pobedonosni pogodak - Foto: STOLE

KIKER – ZEMUN 2 :1 (1:0)

Stadion: kod Ložionice Gledalaca: 500 Sudija: Uroš Vuković (Kragujevac) 6 Strelci: Damnjanović u 10. minutu (iz jedanaesterca) i Denić u 83. minutu za Kiker, a Ilić u 52. minutu za Zemun Žuti kartoni: Gočobija i Jakovljević (Kiker), Avramović, Pantić i Babić (Zemun) Crveni karton: Babić (Zemun) u 76. minutu. Igrač utakmice: Aleksa Denić (Kiker) 7.

KIKER: Knežević 6, Šekularac 6, Gočobija 6,5, Petrović 6,5, Damnjanović 7, Grabovac 6,5, Jakovljević 6,5 (Baltić -), Milićević 6,5 (Milošević -), Petrović 6,5 (Milanović -), Denić 7, Savić 6,5 (Todorić 6,5)

ZEMUN: Antonijević 6, Berger 5 (Avramović 6), Vukašinović 5 (Konestabo 6), Kojić 6, Nišević 6, Mrđa 6, Milenković 6, Ilić 6,5, Jovanović 5 (Čanić 6), Pantić 6,5, Vitorović 5 (Babić 5).