Moravac Orion
0 0 pre 7 godina
1 komentara
Kiker vesti
...KADETSKA LIGA SRBIJE... ...6.kolo... FK TELEOPTIK - FK KIKER...2:2 (Vlahović, Stević-Veljović, J.Petrović) Unapred prežaljeni Kikersi su krenuli na meč sa Partizanovom filijalom u SC Teleoptik. NaÅ”i kadeti nisu tako mislili, krenuli su da se bore i izborili su se. Iznenađujuće ofanzivna taktika trenera Dragićevića sa dva Å”pica u startnoj postavi, Veljovićem i Jovanom Petrovićem donela je rezultat. NereÅ”en rezultat je veliki uspeh ovih dečaka i njihovog trenera, i definitivno ovoliko bodova u super ligi Srbije viÅ”e nisu slučajnost već pokazatelj da smo na pravom putu. Ali iz ovog ugla gledano ostaje žal za pobedom i nova tri beogradska boda. Dva gola u prvom delu i jos bar tri stopostotne Å”anse pokazuju da smo favorizovani Teleoptik potpuno nadigrali u prvom delu. Poveli su Kikersi golom Veljovića. Nakon izjednačenja domaćih golom Vlahovića, Kikersi su nastavili sa dobrom igrom, propustili tri zicera i ponovo poveli novim golom Jovana Petrovića. To je bio i rezultat poluvremena, koji je trebao da bude ubedljivo u korist Kikera. U nastavku domaći krecu na sve ili nista i malo je falilo da naÅ”i kadeti i izgube dobijeni meč. Naime, sjajni golman Simonović je joÅ” jednom uspeo da spasi naÅ”u ekipu. Prvo je pri naÅ”em vođstvu odbranio penal kapitenu Teleoptika GliÅ”iću uhvativÅ”i živu loptu, a potom je pri rezultatu 2:2 joÅ” nekoliko puta bravurozno intervenisao. Izjednačujući gol za domaće postogao je rezervista Stević posle greÅ”ke odbrane Kikera. Sve u svemu, joÅ” jedno veliko BRAVO za naÅ”e kadete... FK TELEOPTIK: KaÅ”ić, Đurković, Grandov, Tomović, GliÅ”ić, Petrov, Kukolj, KaÅ”iković, Radojević, Simićević, Vlahović REZERVE: Grubor, Pantić, Nađ, Kuković, Božović, Stević FK KIKER: Simonović, Petrović A., Damnjanović, Grabovac, Gočobija, Todorić, Milićević, Veljović, Å ekularac, Denić, J.Petrović REZERVE: Baltić, Jakovljević, Milanović, Zucović, Radovanović, MiloÅ”ević, Stefanović IGRAČ UTAKMICE: Simonović Nikola