Badnjevac
0 0 pre 7 godina
1 komentara
Athos15
U okviru 5.kola MOL "Jug" lige fudbaleri Sloge su deklasirali ekipu Udarnika(T) rezultatom 4:1,na poluvremenu je bilo 3:0. *Posle sjajne dijagonola Mikija Antica gostujuci igrac igra rukom a sudija pokazuje na belu tacku,Nemanja Mitrovic pogadja za 1:0. *Darko Djurdjevic je sjano asistirao Draganu Simicu kome nije bilo tesko da matira golmana gostiju,2:0. *Igrala se sredina prvog poluvremena kada Nemanja Mitrovic pravi sou po desnoj strani i asistira Ivanu Ratkovicu,koji petom salje loptu u mrezu,3:0 *Start drugog poluvremena obelezili su gosti koji veoma brzo postizu gol i smanjuju na 3:1 *Tacku na I stavlja Dusan Vitosevic kome nije bilo tesko da prosledi loptu u mrezu koja se odbila od stative,posle bombe Dragana Simica iz slobodnog udarca,4:1.