Pobeda (S)
0 0 pre 7 godina
2 komentara
Athos15
Izjava Fk Pobede: Novi poraz nase ekipe u milatovcu F.k.Sloga-F.k.Pobeda 2:1(1:1). Strelac je bio Ivosevic.dosta dobra igra nase ekipe,momci su pruzili dosta dobru partiju zasluzili ipak vise. Dve velike greske u odbrani su kostale poraza uzalud dosta dobrih propustenih sansi. Nas klub se nalazi na dosta niskoj 11.poziciji kome tu svakako mesto nije,ali ocekuju nas bolji dani prikazanom danasnjom igrom. Ekipa je igrala u sastavu: 1.Savkovic 2.Mijailovic 3.Jovanovic 4.Marinkovic 5.Cvetkovic 6.Petrovic 7.Milivojevic 8.Filipovic (Zivanovic) 9.Ivosevic 10.Markovic 11.Matijasevic
pre 7 godina 0 · 0
Athos15
Izjava Fk Sloge: U veoma borbenoj utakmici nasi fudbaleri ostvarili su nova 3 boda. Od samog starta utakmice gosti krecu veoma grubom igrom,a vec u 5.minutu mogli smo da ostanemo sa igracem manje,posto je nas igrac sa brojem 2 Miki Antic posle povlacenja gostojuceg igraca uzvratio istom udarcem po ledjima i vredjanjem, nasta glavni sudija na svu srecu nije reagovao. Sredinom prvog poluvremena nepaznju u odbrani Sloge koriste gosti koji su poveli 0:1.Igracu Pobede koji je ostao sam nije bilo tesko da matira Stojanovica. Igrao se 35.minut meca kada Sloga izvodi korner a sjajni stoper Dusan Vitosevic zakucava glavom loptu u mrezu i poravnjava rezultat,1:1.Tim rezultatom se otislo na poluvreme. Od starta drugog poluvremena fudbaleri Sloge krecu silovito po gol kako bi upisali nova 3 boda,a 20. minuta pre kraju Sloga stize do cilja posto je nezapazeni na ovom mecu Nemanja Mitrovic iskoristio dobijenu loptu i prosledio u mrezu,u levu stranu gola golmana gostiju.Tako je Sloga upisala nova 3 boda a Nemanja se golom iskupio za losu partiju.Moramo pohvaliti gostojucu ekipu koja poseduje individualne kvalitete. Sastav Sloge: Odbrana:Stojanovic,Vitosevic,Djinovic,Veljovic,Antic. Vezni red:Djurdjevic,Krstic(od 85.minuta Veljovic),Staletovic,Marinkovic(od 65.minuta Perisic) Napad:Simic,Mitrovic.