46'
46'
46'
Prazne puške u Gornjoj Varoši

Spartak je u seriji od 7 pobeda stigao u Gornju Varoš, dok je Zemun čak 18 utakmica bez pobede. Pomalo bledunjava igra oba tima u prvom poluvremenu, a Zemunova inicijativa je bila izražena kroz posed lopte.

Važnost utakmice je opteretila domaće igrače, a jedina iole ozbiljnija akcija je viđena u 36. minutu kada Janjić iz kaznenog prostora šutira visoko iznad gola.

Zemunci kreću u drugom poluvremenu sa mnogo više energije, a prvu lepu priliku propušta Tomić u 50. minutu kada sa ivice kaznenog prostora šutira snažno, ali tik kraj stative.

Potom je i Vučić u 63. minutu isprobao svoj udarac, ali je lopta otišla iznad prečke. U 72. minutu Đalović posle solo prodora šutira u ugao sa nekih 10 metara, vratar brani, a na odbijenu loptu natrčava Kiso i sa par metara je šalje pokraj gola.

Posle lepo izvedenog kornera u 78. minutu u vrlo dobroj poziciji se našao Kukuličić, ali tehnički loše izvodi udarac i prebacuje gol Spartaka.

Spartakov rezervista Šormaz je u 81. minutu nespretno reagovao glavom iz povoljne situacije, a samo tri minuta kasnije je Vukčević neometan šutirao sa penala, na dodavanje Obradovića, međutim vratar Zemuna je nogom odbranio udarac.

Poslednju priliku na utakmici je imao domaćin, a propustio je agilni Vučić u 85. minutu kada je u gužvi bio najviši u skoku, ali je loptu poslao pored gola.

ZEMUN - SPARTAK ZV 0:0

STADION: FK Zemun. GLEDALACA: 200. GL.SUDIJA: Široki Zoran. POM.SUDIJE: Petrović Dejan i Potočan Dejan. ŽUTI KARTONI: Mladenović, Mijailović i Vučić (Zemun), S. Milošević i Radovanović (Spartak).

ZEMUN: M.Milošević, Azemović, Đalović, Ilić, Janjić (Tomić), Kiso, Kukuličić, Mijailović (Mrkaić), Mladenović, Tošeski (Ristović), Vučić.
SPARTAK ZV: Ostojić, Dunđerski (Đorđević), Glavčić, Kerkez, S.Milošević, Obradović, Otašević, Radovanović, Tekijaški, Tripković (Šormaz), Tufegdžić (Vukčević).