Budućnost
0 0 pre 4 godine

PLS: Sinđelić - Novi Pazar 1:1
03.08.2019 FK Sinđelić

Dobro su Orlovi otvorili meč i već od petog minuta su poveli rezultatom 1:0, a strelac je bio Jue.

Nisu se predavali gosti i pokušali su kroz pas igru da dođu do gola Sinđelića, ali je siguran na golu bio Vukašinović. Prvih pola sata se igralo između dva kaznena prostora, ali bez izrazitih šansi za obe ekipe.

Gosti su uspeli da dođu do gola, ali postigli su ga iz nedozvoljene pozicije. U poslednjem minutu prvog dela Tomović je imao kolosalnu šansu, ali nije uspeo da duplira prednost.

Drugi deo meča, opet Sinđelić bolje otvara. Bumbar je nakon kornera pogodio prečku. Ipak u 62. minutu gosti dolze do izjednačenja. Najviši u skoku je bio Hot i savladao odbranu Sinđelića. Krenuli su silovito orlovi, ali nisu imali sreće u završnici Vučićević, Đurić i Veselinović, te se meč završio rezultatom 1:1.