Radnički 2010
Bečej
Vukoje kapitenski do pobede nad Bečejom
23.02.2020 ZR KLIK

U okviru 14. kola Druge futsal lige fudbaleri SAS-a sinoć su u Kristalnoj dvorani ostvarili pobedu nad ekipom ā€œTiseā€ iz Novog BečejaĀ  rezultatom 7:4. Kapiten SAS-a Ivan Vukoje postigao je het trik na meču, a u strelce su se upisali Neđa Å arenac (2) iĀ  Mandić i Delić sa po jednim golom.

Na startu meča poveli su gosti preko Vinovića, da bi Vukoje u 2. minutu poravnao, a Å arenac nedugo zatim doveo SAS do vođstva od 2:1. U strelce se u 8. minutu upisao i mladi Mandić, zatim drugi gol na meču postiže Vukoje u 11. minutu za 4:1. Gosti prekoĀ  Tomića dolaze do drugog gola, ali odlični Vukoje het trikom povećava na 5:2.

U drugom poluvremenu Celin pogađa za goste, ali iskusni Neđa Šarenac opet udvostručuje prednost domaćih. Stojanov za goste postiže 4 gol, da bi tačku na ovaj meč stavio Delić pogotkom u 38. minutu i konačnih 7:4 za SAS.

U sledećem kolu SAS igra u Beogradu protiv ekipe Konjarnika.

SAS: RODIĆ, ARANITOVIĆ, NOVKOVIĆ, N. ŠARENAC, VUKOJE, Lojpur, Živanov, Mandić, M. Šarenac, Delić, Tomin, Vidaković.

TISA: ĆURČIĆ, ČIČIĆ, TOMIĆ, VINOVIĆ, CELIN, Vasković, Zokić, Josimović, Stojanov.