Temnić 1924
Levač
Morava 1918
Nikolić matirao poslednjeplasiranu ekipu Bošnjana

U varendnom 22. kolu Zone Zapad Kopaonik je dočekao poslednjeplasiranu ekipu Bošnjana. Veoma slaba igra domaće ekipe, možda najslabija partija ove sezone. Jedini strelac bio je Marjan Nikolić u 14. minutu, koji je  pobegao svojom čuvarima i prelepim udarcem matira golmana gostiju Živića. Pred kraj utakmice šansu je imao i Makragić ali se spetljao i šansa je propala.

U ostalim mačevima Meševo je pobedilo u gostima ekipu Kušiljeva rezultatom 1: 3, dok je u pomoravskom derbiju pala kiša golova gde je ekipa Jedinstva iz Mijatovca izgubila od domaće Morave 1918 iz Ćuprije rezultatom 2:4.

Kopaonik - Bošnjane 1:0 (1:0)

Brus - Gradski Stadion. Sudija: Stevan Milošević (Jagodina). Strelac: Marjan Nikolić 14. minutu.
KOPAONIK: Đokić, Milićević (Planiničić ), Savić, (Todorović), N. Vidojević, U. Knežević, Čukuranović, Nikolić (Makragić ), Vilimonović (Panić), Vukojević, Milisavljević, Burgić.
BOŠNJANE: Živić, Vasilijević, Vidojević, Simić, Pajić, Jevremović, Marković, Todorović, Ilić (Petrović), Stanojević, Veljković.