Vinogradar
Ribnik
Het-trik Andrijaševića i nova tri boda za dubljane

Detalj sa meča - foto: D.Ivanović

Posle obilne kiše na igralištu u Dublju zasijalo je sunce ali je ipak vreme bilo hladno. Svoj fudbalski meč u okviru 23. kola prvenstva Druge rasinske okružne lige odigrali su fer i korektno Kamenorezac 76 i gostujući tim 14. oktobar iz Izbenice. Ovaj susret posmatralo je oko 100 gledalaca, a vodio ga je sigurno i nepristrasno glavni arbitar Bojan Milić. Pomagali su mu sa strana Zoran Miloradović i Uroš Radovanović. Dužnost delegata profesionalno je odradio Dušan Đurić.

Bila je ovo prosečna fudbalska predstava, otvorena igra sa obe strane, nekoliko pokušaja da se iznenade golmani ali neuspešno, sve do 23. minuta kada na scenu stupa danas najbolji igrač susreta, agilni i brzonogi Đorđije Andrijašević, koji dovodi dubljane u vođstvo 1:0. Isti igrač u 33. minutu sa bele tačke posle dosuđenog jedanaesterca pogađa mrežu gostiju iz Izbenice za 2:0 što je ujedno i bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku ista igra, otvorena ali fer i korektna ,sudija Milić uvek na pravom mestu. U 47. minutu treći pogodak danas raspoloženog Đorđija Andrijaševića 3:0 za Kamenorezca 76 i nova tri boda za 10. mesto na tabeli. Naredno 24. kolo Dubljani gostuju u Razbojni kod ekipe Donji Kopaonik. Ekipa 14. oktobra na svom terenu u Izbenici dočekuju Poljoprivrednik iz Počekovine