Borac
Polet 57
Podela bodova u Razbojni

Donji Kopaonik - Kamenorezac 76 (foto: Žarko Arsić)

Donji Kopaonik iz Razbojne dočekao ekipu Kamenorezca iz Dublja. Ova utakmica je trebalo da se odigra za vikend ali je pomerena zbog praznika za ponedeljak. Domaćin kao da je već pre utakmice već upisao tri boda, ali gosti nisu mislili tako. Već u 12. minutu gosti su prvi put zapretili Andrijašević je odlodlično šutirao i po sreću domaćina bio je neprecizan. Već u sledećem napadu u 13. minutu isti igrač postiže gola za vođstvo gostiju 0:1. Onda je usledila serija šansi domaće ekipe, u 15. minutu Radmanović je šutnuo kao iz topa a golman gostiju izbacuje u korner. I Raičević je odlično prošao po desnoj strani ubacuje loptu pred gol gostiju, a Pavlović šutira pored gola. U 25. minutu sudija je oštetio domaću ekipu prilikom duela igrač Kamenorezca  igra rukom a on svira faul za goste što je izazvalo negodovanje domaće publike. Marjan Nikolić je u 28. minutu ukrao loptu gostima i šutirao a golman gostiju odlično intervenisao.

U drugom poluvremenu u 49. minutu sreća je bila i na strani gostiju jer je Raičević pogodio stativu, kao i u 53. minutu kada Nikolić pogađa prečku. Posle svih promašaja domaćin je uspeo da utakmicu bar ne izgubi i da stigne do boda. U 60. minutu Spasić biva oboren u šesnaestercu gostiju sudija Janjić  pokazuje na belu tačku na asistenciju drugog pomoćnika Veličković Aleksandra. Siguran izvođač najstrože kazne je bio Lapčević za konačnih 1:1.

Razbojna- Stadion u Razbojni. Gledalaca: 100. Sudija: Vojin Janjić (Kruševac) 6. Strelci: Andrijašević u 13. minutu  za Kamenorezac, Lapčević u 60. minutu za Donji Kopaonik. Igrač utakmice: Spasić (D.Kopaonik).

Donji Kopaonik: Nedić 7, Planiničić 6,5, Vučković 7, Radmanović 7, M.Virijević 6,5 , Nikolić 7, Spasić 7,5, Pavlović 6, Raičević 7, Lapčević 6,5, Lazić 7.
Kamenorezac: Petrović 7, Janković 6,5, Župac 6,5, Stojić 6 (Topalović -), Stanojević 6,5, Panić 7, Andrijašević 7 (Vidaković-), Djukić 6,5, A.Pecić 6,5 ( Prekršajnović -) ,N.Pecić 6,5, Erić 6,5.