Bačinac
Budućnost 1948
Podunavski okrug: Ko je kriv za prekid?
28.08.2010 N.Pavlović

Utakmica 2. kola, Podunavske okružne lige u Markovcu: Napredak – Cerovac, prekinuta je u 50. minutu, kod rezultata 0:0. Glavni sudija,Miloš Denić iz Smedereva, dosudio je kazneni udarac za domaću ekipu. Gosti iz Cerovca su protestvovali, vređali, kako piše u Biltenu broj 1, Podunavske okružne lige. Po navodima službenih lica, nije bilo fizičkog napada na sudiju, a on je susret završio u 50. minutu.

Direktor lige Slobodan Ranković, ovu utakmicu nire registrovao, a naložio je delegatu Vladanu Markoviću iz Kustka, i sudijama: Milošu Deniću, Stefanu Đukići i Predragu Pantiću iz Smedereva, da detaljno opišu dešavanja na terenu, nakon dosuđenog kaznenog udarca za domaću ekipu i razlog trajnog prekida susreta. Takođe je naloženo i klubovima, da dostave izjave svog viđenja prekida utakmice, a od KUS-a je zatraženo mišljenje, ovakve odluke sudije Denića.
Svi navedeni akteri, imaju tri dana za pismeno izjašnjavanje, a potom sledi i konačna odluka direktora lige. Možda je na vidiku, novi susret i kazna suspenzije sudiji Deniću, što nije  postupio shodno Pravilima fudbalske igre.