Jastrebac
Sloga (D)
FUD upisao nova tri boda

FK FUD - foto: Žarko Arsić

Ekipa FUD-a zabeležila je još jednu pobedu protiv ekipe Poleta 57 iz Milutovca. Nikolić je u 3. minutu doveo Fud u vođstvo 1:0. Najbolji igrač gostiju  Jugović u 37. minutu izjednjačio je rezultat 1:1, da bi u 40. minutu Luković vratio prednost domaćoj ekipi 2:1. Do kraja poluvremena Luković je imao još  jednu šansu ali njegov šut golman gostiju brani.

U drugom poluvremenu Deljanin je u 51. minutu šutirao pored gola, pa dve odlične šanse Karadžića u 69. minutu kada je šutirao pored gola, zatim u 75.  minutu kada je sa desne strane Nikolić centrirao a Karadžić za malo zakasnio. Domaćin nije iskoristio kazneni udarac kada je u šesnestercu oboren  Ranko Obradović, a šut Pavlovića golman gostiju odbranio. Nikolić je svojim golom potvrdio pobedu domaće ekipe u 90. minutu 3:1.

FUD - Polet 57 3:1 (2:1)

Brus-Gradski Stadion. Gledalaca 50. Sudija: Đorđe Lazić (Kruševac) 7. Strelci: Nikolić u 3. i 90, Luković 40. za FUD, Jugović u 37. minutu za Polet 57. Žuti kartoni: Popović, Stošić (Polet57). Igrač utakmice: Nikolić.

FUD: Jovanović-, R.Obradović 7,5 (Milosavljević -), A.Obradović 6,5, Nikolić 7,5, Pavlović 6, Karadžić 6,5, S.Obradović 6,5, Čaloveić 6,5, Deljanin 6 (Vračarević 6), Simić 6,5, Luković 6 (Čolić-).

Polet 57: Popović 6,5, Stošić 6,5, Tomić 6,5, V.Nikolić 6,5, Jugović 7, Vesić 6,5, Đonić 6,5, Rajković 6,5 (Simić 6,5), Dodić 6,5, Hadžić 6,5, Novaković 6,5.