Omladinac
Indians 2013
Futsal liga Vojvodine: Druga pobeda Kačarevaca

KMF Kraljevićevo

U otvorenoj igri domaći igrači ostvarili su drugu prvenstvenu pobedu protiv dobre ekipe iz Novog Bečeja. Od prvog minuta domaći igrači želeli su pobedu i u trećoj.minutu posle dobre akcije Kačareaca Petar Čučak je savladao golmana Radosavljeva. Samo dva minuta kasnijje Čučak je udvostručio prednost svog tima.

Gosti iz Novog Bečeja imali su svoje prilike da smanje prednost, ali je odbrana domćih bila sigurna u ovom meču. Tri minuta pre kraja Darjan Anđelović je svojim golom postaviokonačan rezultat ovog duela.

Futsal liga Vojvodine: Kraljevićevo - Tisa 3:0 (2:0)

Kačarevo.Hala sportova. Gledalaca: 80. Sudije: Marko Popov (Zrenjanin) i Dimitrije Matić (Šid) . Strelci: 1:0 Čučak u 3, 2:0 Čučak u 5, 3:0 Anđelović u 37. minutu. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 8 (3-5), Tisa 7 (4-3). Žuti kartoni: Georgijevski (Kraljevićevo). Igrač utakmice: Čučak.

KRALjEVIĆEVO: GEORGIJEVSKI, STOILjKOVIĆ, ANĐELOVIĆ, ČUČAK, STOJANOVSKI , Zlatković, Trajčevski, Majkić, Vučković, Anđelković, Mitanovski, Zlatanović.

TISA: RADOSAVLjEV, LAZAREVIĆ, A.MESAROŠ, ĐUKIĆ, DRAŽIĆ, N.Mesaroš, Josimović, Salihović, Vinović.