XS
SM
MD
LG
19.kolo
Rezultati
04/05.04.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 1
Jugoslavija
Jabuka
05.04.2015 16:00
Crvena zvezda
3 : 1
Jugoslavija
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Partizan (G)
Gaj
05.04.2015 16:00
Hajdučica
1 : 1
Partizan (G)
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
05.04.2015 16:00
Radnički (B)
1 : 1
Jedinstvo Stević
Mladost (O)
Omoljica
1 : 2
Vulturul
Grebenac
05.04.2015 16:00
Mladost (O)
1 : 2
Vulturul
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 0
Vojvodina
Crepaja
05.04.2015 16:00
Budućnost (A)
1 : 0
Vojvodina
Slavija
Kovačica
2 : 1
BAK
Bela Crkva
05.04.2015 16:00
Slavija
2 : 1
BAK
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
05.04.2015 16:00
Mladost (V)
0 : 1
Sloga (BNS)
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 2
Polet
Izbište
05.04.2015 16:00
Omladinac (D)
3 : 2
Polet
05.04.2015 20:46 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Slavija 19 17 2 0 53
2 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Polet 19 11 2 6 35
3 Mladost (V) 19 11 1 7 34
4 BAK 19 10 4 5 34
5 Radnički (B) 19 9 4 6 31
6 Vojvodina 19 9 3 7 30
7 Jedinstvo Stević 19 8 3 8 27
8 Sloga (BNS) 19 7 2 10 23
9 Budućnost (A) (-1) 19 7 3 9 23
10 Partizan (G) 19 5 6 8 21
11 Mladost (O) 19 6 3 10 21
12 Crvena zvezda 19 6 3 10 21
13 Hajdučica 19 6 3 10 21
14 Omladinac (D) 19 5 5 9 20
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug Jugoslavija 19 6 2 11 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Istok" Vulturul 19 4 4 11 16

20.kolo
Sledeće kolo
11/12.04.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
12.04.2015 16:00
Jugoslavija
1 : 0
Omladinac (D)
Polet
Izbište
1 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
12.04.2015 16:00
Polet
1 : 0
Mladost (V)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 0
Slavija
Kovačica
12.04.2015 13:30
Sloga (BNS)
0 : 0
Slavija
BAK
Bela Crkva
0 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
11.04.2015 16:00
BAK
0 : 0
Budućnost (A)
Vojvodina
Crepaja
2 : 0
Mladost (O)
Omoljica
12.04.2015 16:00
Vojvodina
2 : 0
Mladost (O)
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
12.04.2015 16:00
Vulturul
1 : 0
Radnički (B)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
12.04.2015 16:00
Jedinstvo Stević
1 : 1
Hajdučica
Partizan (G)
Gaj
3 : 5
Crvena zvezda
Pavliš
12.04.2015 16:00
Partizan (G)
3 : 5
Crvena zvezda
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

hokaido
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 6 korisnika
Takmičenje prati 65 korisnika
Nema rezultata