XS
SM
MD
LG
1.kolo
Rezultati
19/20.08.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Polet
Ljubić
1 : 1
Loznica
Loznica
20.08.2017 11:00
Polet
1 : 1
Loznica
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Železničar
Lajkovac
19.08.2017 17:00
Šumadija (A)
1 : 0
Železničar
Karađorđe
Topola
0 : 1
Tutin
Tutin
19.08.2017 17:00
Karađorđe
0 : 1
Tutin
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 2
Zlatibor
Čajetina
20.08.2017 17:00
Smederevo 1924
3 : 2
Zlatibor
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
20.08.2017 17:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Jedinstvo Putevi
FAP
Priboj
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
19.08.2017 17:00
FAP
0 : 0
Šumadija 1903
Provo
Provo
2 : 2
Sloga (P)
Požega
20.08.2017 17:00
Provo
2 : 2
Sloga (P)
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
19.08.2017 17:00
Mladi radnik 1926
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
19.08.2017 17:00
Mokra Gora
0 : 0
Proleter Mihajlovac
20.08.2017 19:14 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Smederevo 1924 1 1 0 0 3
2 Budućnost Krušik 2014 1 1 0 0 3
3 Tutin 1 1 0 0 3
4 Jedinstvo (Ub) 1 1 0 0 3
5 Šumadija (A) 1 1 0 0 3
6 Sloga (P) 1 0 1 0 1
7 Provo 1 0 1 0 1
8 Loznica 1 0 1 0 1
9 Polet 1 0 1 0 1
10 Šumadija 1903 1 0 1 0 1
11 Mokra Gora 1 0 1 0 1
12 FAP 1 0 1 0 1
13 Proleter Mihajlovac 1 0 1 0 1
14 Zlatibor 1 0 0 1 0
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Karađorđe 1 0 0 1 0
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Železničar 1 0 0 1 0
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Mladi radnik 1926 1 0 0 1 0
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi 1 0 0 1 0

2.kolo
Sledeće kolo
26/27.08.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
0 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
26.08.2017 17:00
Loznica
0 : 2
Proleter Mihajlovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
26.08.2017 17:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 2
Mokra Gora
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
26.08.2017 17:00
Sloga (P)
2 : 1
Mladi radnik 1926
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Provo
Provo
26.08.2017 17:00
Šumadija 1903
0 : 1
Provo
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
FAP
Priboj
27.08.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
2 : 1
FAP
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
26.08.2017 17:00
Zlatibor
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Tutin
Tutin
2 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
27.08.2017 17:00
Tutin
2 : 2
Smederevo 1924
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Karađorđe
Topola
27.08.2017 17:00
Železničar
0 : 2
Karađorđe
Polet
Ljubić
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
27.08.2017 11:00
Polet
1 : 1
Šumadija (A)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika