XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
14/15.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
FAP
Priboj
0 : 5
Loznica
Loznica
14.10.2017 14:30
FAP
0 : 5
Loznica
Provo
Provo
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
15.10.2017 14:30
Provo
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
14.10.2017 14:30
Mladi radnik 1926
0 : 0
Smederevo 1924
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Karađorđe
Topola
14.10.2017 14:30
Mokra Gora
1 : 0
Karađorđe
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
15.10.2017 14:30
Proleter Mihajlovac
1 : 1
Šumadija (A)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
6 : 0
Polet
Ljubić
14.10.2017 14:30
Budućnost Krušik 2014
6 : 0
Polet
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Železničar
Lajkovac
14.10.2017 14:30
Sloga (P)
2 : 0
Železničar
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Tutin
Tutin
14.10.2017 14:30
Šumadija 1903
1 : 1
Tutin
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 5
Zlatibor
Čajetina
15.10.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 5
Zlatibor
15.10.2017 16:26 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Zlatibor 11 8 2 1 26
2 Sloga (P) 11 7 4 0 25
3 Smederevo 1924 11 7 3 1 24
4 Proleter Mihajlovac 11 6 3 2 21
5 Šumadija (A) 11 5 4 2 19
6 Budućnost Krušik 2014 11 6 1 4 19
7 Provo 11 4 5 2 17
8 Jedinstvo (Ub) 11 5 2 4 17
9 Mokra Gora 11 4 4 3 16
10 Karađorđe 11 4 2 5 14
11 Mladi radnik 1926 11 3 4 4 13
12 Loznica 11 3 2 6 11
13 Šumadija 1903 11 3 2 6 11
14 Tutin 11 2 4 5 10
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Polet 11 1 6 4 9
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska FAP 11 2 1 8 7
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Jedinstvo Putevi 11 1 3 7 6
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Železničar 11 1 2 8 5

12.kolo
Sledeće kolo
21/22.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
21.10.2017 14:30
Loznica
1 : 2
Zlatibor
Tutin
Tutin
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
22.10.2017 14:30
Tutin
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
22.10.2017 14:30
Železničar
1 : 1
Šumadija 1903
Polet
Ljubić
0 : 2
Sloga (P)
Požega
22.10.2017 11:00
Polet
0 : 2
Sloga (P)
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
21.10.2017 14:30
Šumadija (A)
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Karađorđe
Topola
0 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
21.10.2017 14:30
Karađorđe
0 : 1
Proleter Mihajlovac
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
22.10.2017 11:10
Smederevo 1924
4 : 1
Mokra Gora
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
22.10.2017 14:30
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
Mladi radnik 1926
FAP
Priboj
0 : 0
Provo
Provo
21.10.2017 14:30
FAP
0 : 0
Provo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 268 korisnika