XS
SM
MD
LG
12.kolo
Rezultati
21/22.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
21.10.2017 14:30
Loznica
1 : 2
Zlatibor
Tutin
Tutin
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
22.10.2017 14:30
Tutin
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
22.10.2017 14:30
Železničar
1 : 1
Šumadija 1903
Polet
Ljubić
0 : 2
Sloga (P)
Požega
22.10.2017 11:00
Polet
0 : 2
Sloga (P)
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
21.10.2017 14:30
Šumadija (A)
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Karađorđe
Topola
0 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
21.10.2017 14:30
Karađorđe
0 : 1
Proleter Mihajlovac
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
22.10.2017 11:10
Smederevo 1924
4 : 1
Mokra Gora
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
22.10.2017 14:30
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
Mladi radnik 1926
FAP
Priboj
0 : 0
Provo
Provo
21.10.2017 14:30
FAP
0 : 0
Provo
22.10.2017 16:41 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Zlatibor 12 9 2 1 29
2 Sloga (P) 12 8 4 0 28
3 Smederevo 1924 12 8 3 1 27
4 Proleter Mihajlovac 12 7 3 2 24
5 Šumadija (A) 12 6 4 2 22
6 Jedinstvo (Ub) 12 6 2 4 20
7 Budućnost Krušik 2014 12 6 1 5 19
8 Provo 12 4 6 2 18
9 Mokra Gora 12 4 4 4 16
10 Karađorđe 12 4 2 6 14
11 Mladi radnik 1926 12 3 4 5 13
12 Šumadija 1903 12 3 3 6 12
13 Loznica 12 3 2 7 11
14 Tutin 12 2 5 5 11
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Polet 12 1 6 5 9
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska FAP 12 2 2 8 8
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Jedinstvo Putevi 12 1 4 7 7
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Železničar 12 1 3 8 6

13.kolo
Sledeće kolo
28/29.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Provo
Provo
2 : 2
Loznica
Loznica
29.10.2017 13:30
Provo
2 : 2
Loznica
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
FAP
Priboj
28.10.2017 13:30
Mladi radnik 1926
0 : 0
FAP
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 3
Jedinstvo (Ub)
Ub
28.10.2017 13:30
Mokra Gora
0 : 3
Jedinstvo (Ub)
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
28.10.2017 13:30
Proleter Mihajlovac
0 : 2
Smederevo 1924
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Karađorđe
Topola
28.10.2017 13:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Karađorđe
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
28.10.2017 13:30
Sloga (P)
2 : 1
Šumadija (A)
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Polet
Ljubić
28.10.2017 13:30
Šumadija 1903
0 : 0
Polet
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Železničar
Lajkovac
29.10.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 2
Železničar
Zlatibor
Čajetina
0 : 2
Tutin
Tutin
28.10.2017 13:30
Zlatibor
0 : 2
Tutin
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika