XS
SM
MD
LG
13.kolo
Rezultati
28/29.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Provo
Provo
2 : 2
Loznica
Loznica
29.10.2017 13:30
Provo
2 : 2
Loznica
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
FAP
Priboj
28.10.2017 13:30
Mladi radnik 1926
0 : 0
FAP
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 3
Jedinstvo (Ub)
Ub
28.10.2017 13:30
Mokra Gora
0 : 3
Jedinstvo (Ub)
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
28.10.2017 13:30
Proleter Mihajlovac
0 : 2
Smederevo 1924
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Karađorđe
Topola
28.10.2017 13:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Karađorđe
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
28.10.2017 13:30
Sloga (P)
2 : 1
Šumadija (A)
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Polet
Ljubić
28.10.2017 13:30
Šumadija 1903
0 : 0
Polet
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Železničar
Lajkovac
29.10.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 2
Železničar
Zlatibor
Čajetina
0 : 2
Tutin
Tutin
28.10.2017 13:30
Zlatibor
0 : 2
Tutin
29.10.2017 15:30 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Sloga (P) 13 9 4 0 31
2 Smederevo 1924 13 9 3 1 30
3 Zlatibor 13 9 2 2 29
4 Proleter Mihajlovac 13 7 3 3 24
5 Jedinstvo (Ub) 13 7 2 4 23
6 Šumadija (A) 13 6 4 3 22
7 Budućnost Krušik 2014 13 6 2 5 20
8 Provo 13 4 7 2 19
9 Mokra Gora 13 4 4 5 16
10 Karađorđe 13 4 3 6 15
11 Mladi radnik 1926 13 3 5 5 14
12 Tutin 13 3 5 5 14
13 Šumadija 1903 13 3 4 6 13
14 Loznica 13 3 3 7 12
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Polet 13 1 7 5 10
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Železničar 13 2 3 8 9
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška FAP 13 2 3 8 9
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi 13 1 4 8 7

14.kolo
Sledeće kolo
04/05.11.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
0 : 0
Tutin
Tutin
04.11.2017 13:30
Loznica
0 : 0
Tutin
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Zlatibor
Čajetina
05.11.2017 13:30
Železničar
2 : 2
Zlatibor
Polet
Ljubić
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
05.11.2017 11:00
Polet
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
04.11.2017 13:30
Šumadija (A)
2 : 0
Šumadija 1903
Karađorđe
Topola
0 : 0
Sloga (P)
Požega
04.11.2017 13:30
Karađorđe
0 : 0
Sloga (P)
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
05.11.2017 13:30
Smederevo 1924
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
05.11.2017 13:30
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Proleter Mihajlovac
FAP
Priboj
0 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
04.11.2017 13:30
FAP
0 : 3
Mokra Gora
Provo
Provo
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
05.11.2017 13:30
Provo
1 : 0
Mladi radnik 1926
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 268 korisnika