XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
11/12.11.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Loznica
Loznica
11.11.2017 13:00
Mladi radnik 1926
0 : 0
Loznica
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Provo
Provo
11.11.2017 13:00
Mokra Gora
0 : 0
Provo
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
4 : 0
FAP
Priboj
11.11.2017 13:00
Proleter Mihajlovac
4 : 0
FAP
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
11.11.2017 13:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Sloga (P)
Požega
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
11.11.2017 13:00
Sloga (P)
1 : 2
Smederevo 1924
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Karađorđe
Topola
11.11.2017 13:00
Šumadija 1903
0 : 1
Karađorđe
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
12.11.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 1
Šumadija (A)
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Polet
Ljubić
11.11.2017 13:00
Zlatibor
2 : 0
Polet
Tutin
Tutin
1 : 2
Železničar
Lajkovac
12.11.2017 13:00
Tutin
1 : 2
Železničar
12.11.2017 13:40 (Moskva)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Smederevo 1924 15 11 3 1 36
2 Zlatibor 15 10 3 2 33
3 Sloga (P) 15 9 5 1 32
4 Šumadija (A) 15 8 4 3 28
5 Proleter Mihajlovac 15 8 3 4 27
6 Jedinstvo (Ub) 15 8 3 4 27
7 Provo 15 5 8 2 23
8 Budućnost Krušik 2014 15 6 3 6 21
9 Mokra Gora 15 5 5 5 20
10 Karađorđe 15 5 4 6 19
11 Mladi radnik 1926 15 3 6 6 15
12 Tutin 15 3 6 6 15
13 Loznica 15 3 5 7 14
14 Železničar 15 3 4 8 13
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Šumadija 1903 15 3 4 8 13
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Polet 15 2 7 6 13
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška FAP 15 2 3 10 9
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi 15 1 4 10 7

16.kolo
Sledeće kolo
18/19.11.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
1 : 0
Železničar
Lajkovac
18.11.2017 13:00
Loznica
1 : 0
Železničar
Polet
Ljubić
2 : 1
Tutin
Tutin
19.11.2017 11:00
Polet
2 : 1
Tutin
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Zlatibor
Čajetina
18.11.2017 13:00
Šumadija (A)
2 : 1
Zlatibor
Karađorđe
Topola
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
18.11.2017 13:00
Karađorđe
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
19.11.2017 13:00
Smederevo 1924
5 : 1
Šumadija 1903
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Sloga (P)
Požega
19.11.2017 13:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Sloga (P)
FAP
Priboj
1 : 4
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
18.11.2017 13:00
FAP
1 : 4
Budućnost Krušik 2014
Provo
Provo
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
19.11.2017 13:00
Provo
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
18.11.2017 13:00
Mladi radnik 1926
2 : 1
Mokra Gora
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika