XS
SM
MD
LG
18.kolo
Rezultati
10/11.03.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
1 : 1
Polet
Ljubić
10.03.2018 14:00
Loznica
1 : 1
Polet
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
11.03.2018 14:00
Železničar
0 : 0
Šumadija (A)
Tutin
Tutin
2 : 0
Karađorđe
Topola
10.03.2018 14:00
Tutin
2 : 0
Karađorđe
Zlatibor
Čajetina
3 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
11.03.2018 14:00
Zlatibor
3 : 2
Smederevo 1924
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
11.03.2018 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
FAP
Priboj
10.03.2018 14:00
Šumadija 1903
1 : 2
FAP
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Provo
Provo
10.03.2018 14:00
Sloga (P)
3 : 1
Provo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
10.03.2018 14:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 1
Mladi radnik 1926
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
11.03.2018 14:00
Proleter Mihajlovac
3 : 2
Mokra Gora
11.03.2018 16:15 (njankovic)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Smederevo 1924 18 12 4 2 40
2 Zlatibor 18 12 3 3 39
3 Sloga (P) 18 11 5 2 38
4 Šumadija (A) 18 10 5 3 35
5 Jedinstvo (Ub) 18 9 4 5 31
6 Proleter Mihajlovac 18 9 3 6 30
7 Provo 18 6 9 3 27
8 Budućnost Krušik 2014 18 7 4 7 25
9 Mladi radnik 1926 18 6 6 6 24
10 Mokra Gora 18 6 5 7 23
11 Karađorđe 18 6 4 8 22
12 Polet 18 4 8 6 20
13 Loznica 18 4 6 8 18
14 Tutin 18 4 6 8 18
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 18 3 5 10 14
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Šumadija 1903 18 3 5 10 14
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška FAP 18 3 3 12 12
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi 18 2 5 11 11

19.kolo
Sledeće kolo
17/18.03.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 3
Loznica
Loznica
18.03.2018 14:30
Proleter Mihajlovac
1 : 3
Loznica
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
17.03.2018 14:30
Mokra Gora
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Sloga (P)
Požega
17.03.2018 14:30
Mladi radnik 1926
0 : 0
Sloga (P)
Provo
Provo
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
18.03.2018 14:30
Provo
0 : 2
Šumadija 1903
FAP
Priboj
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
17.03.2018 14:30
FAP
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
18.03.2018 14:30
Jedinstvo (Ub)
0 : 2
Zlatibor
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 3
Tutin
Tutin
18.03.2018 14:30
Smederevo 1924
1 : 3
Tutin
Karađorđe
Topola
1 : 1
Železničar
Lajkovac
17.03.2018 14:30
Karađorđe
1 : 1
Železničar
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Polet
Ljubić
17.03.2018 14:30
Šumadija (A)
0 : 1
Polet
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 250 korisnika