XS
SM
MD
LG
19.kolo
Rezultati
17/18.03.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 3
Loznica
Loznica
18.03.2018 14:30
Proleter Mihajlovac
1 : 3
Loznica
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
17.03.2018 14:30
Mokra Gora
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Sloga (P)
Požega
17.03.2018 14:30
Mladi radnik 1926
0 : 0
Sloga (P)
Provo
Provo
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
18.03.2018 14:30
Provo
0 : 2
Šumadija 1903
FAP
Priboj
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
17.03.2018 14:30
FAP
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
18.03.2018 14:30
Jedinstvo (Ub)
0 : 2
Zlatibor
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 3
Tutin
Tutin
18.03.2018 14:30
Smederevo 1924
1 : 3
Tutin
Karađorđe
Topola
1 : 1
Železničar
Lajkovac
17.03.2018 14:30
Karađorđe
1 : 1
Železničar
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Polet
Ljubić
17.03.2018 14:30
Šumadija (A)
0 : 1
Polet
18.03.2018 16:47 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Zlatibor 19 13 3 3 42
2 Smederevo 1924 19 12 4 3 40
3 Sloga (P) 19 11 6 2 39
4 Šumadija (A) 19 10 5 4 35
5 Jedinstvo (Ub) 19 9 4 6 31
6 Proleter Mihajlovac 19 9 3 7 30
7 Budućnost Krušik 2014 19 8 4 7 28
8 Provo 19 6 9 4 27
9 Mladi radnik 1926 19 6 7 6 25
10 Mokra Gora 19 6 5 8 23
11 Karađorđe 19 6 5 8 23
12 Polet 19 5 8 6 23
13 Loznica 19 5 6 8 21
14 Tutin 19 5 6 8 21
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Šumadija 1903 19 4 5 10 17
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Železničar 19 3 6 10 15
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška FAP 19 4 3 12 15
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi 19 2 5 12 11

20.kolo
Sledeće kolo
31.03/01.04.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
31.03.2018 15:30
Loznica
0 : 2
Šumadija (A)
Polet
Ljubić
2 : 0
Karađorđe
Topola
01.04.2018 11:00
Polet
2 : 0
Karađorđe
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
01.04.2018 15:30
Železničar
0 : 2
Smederevo 1924
Tutin
Tutin
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
31.03.2018 15:30
Tutin
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
FAP
Priboj
31.03.2018 15:30
Zlatibor
1 : 1
FAP
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Provo
Provo
01.04.2018 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 2
Provo
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
31.03.2018 15:30
Šumadija 1903
1 : 2
Mladi radnik 1926
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
31.03.2018 15:30
Sloga (P)
2 : 1
Mokra Gora
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
31.03.2018 15:30
Budućnost Krušik 2014
2 : 0
Proleter Mihajlovac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 268 korisnika