XS
SM
MD
LG
2.kolo
Rezultati
26/27.08.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.08.2017 17:00 Loznica 0 : 2 Proleter Mihajlovac
26.08.2017 17:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 2 Mokra Gora
26.08.2017 17:00 Sloga (P) 2 : 1 Mladi radnik 1926
26.08.2017 17:00 Šumadija 1903 0 : 1 Provo
27.08.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 1 FAP
26.08.2017 17:00 Zlatibor 1 : 0 Jedinstvo (Ub)
27.08.2017 17:00 Tutin 2 : 2 Smederevo 1924
27.08.2017 17:00 Železničar 0 : 2 Karađorđe
27.08.2017 11:00 Polet 1 : 1 Šumadija (A)
27.08.2017 19:08 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Proleter Mihajlovac 2 1 1 0 4
2 Smederevo 1924 2 1 1 0 4
3 Sloga (P) 2 1 1 0 4
4 Tutin 2 1 1 0 4
5 Provo 2 1 1 0 4
6 Mokra Gora 2 1 1 0 4
7 Šumadija (A) 2 1 1 0 4
8 Karađorđe 2 1 0 1 3
9 Zlatibor 2 1 0 1 3
10 Jedinstvo Putevi 2 1 0 1 3
11 Budućnost Krušik 2014 2 1 0 1 3
12 Jedinstvo (Ub) 2 1 0 1 3
13 Polet 2 0 2 0 2
14 FAP 2 0 1 1 1
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Šumadija 1903 2 0 1 1 1
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Loznica 2 0 1 1 1
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Mladi radnik 1926 2 0 0 2 0
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Železničar 2 0 0 2 0

3.kolo
Sledeće kolo
02/03.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
02.09.2017 16:30 Šumadija (A) 3 : 1 Loznica
02.09.2017 16:30 Karađorđe 2 : 2 Polet
03.09.2017 16:30 Smederevo 1924 1 : 1 Železničar
03.09.2017 16:30 Jedinstvo (Ub) 2 : 0 Tutin
02.09.2017 16:30 FAP 2 : 3 Zlatibor
03.09.2017 16:30 Provo 2 : 1 Jedinstvo Putevi
02.09.2017 16:30 Mladi radnik 1926 0 : 1 Šumadija 1903
02.09.2017 16:30 Mokra Gora 1 : 1 Sloga (P)
02.09.2017 16:30 Proleter Mihajlovac 1 : 0 Budućnost Krušik 2014
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 22 korisnika
Takmičenje prati 238 korisnika