XS
SM
MD
LG
23.kolo
Rezultati
14/15.04.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Loznica
Loznica
14.04.2018 15:30
Sloga (P)
1 : 0
Loznica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
14.04.2018 15:30
Budućnost Krušik 2014
4 : 2
Šumadija 1903
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
6 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
15.04.2018 15:30
Proleter Mihajlovac
6 : 0
Jedinstvo Putevi
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
14.04.2018 15:30
Mokra Gora
0 : 2
Zlatibor
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Tutin
Tutin
14.04.2018 15:30
Mladi radnik 1926
1 : 1
Tutin
Provo
Provo
2 : 1
Železničar
Lajkovac
15.04.2018 15:30
Provo
2 : 1
Železničar
FAP
Priboj
1 : 1
Polet
Ljubić
15.04.2018 15:30
FAP
1 : 1
Polet
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
15.04.2018 15:30
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Šumadija (A)
Smederevo 1924
Smederevo
7 : 1
Karađorđe
Topola
15.04.2018 15:30
Smederevo 1924
7 : 1
Karađorđe
15.04.2018 17:38 (Moskva)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Sloga (P) 23 15 6 2 51
2 Zlatibor 23 15 4 4 49
3 Smederevo 1924 23 14 5 4 47
4 Šumadija (A) 23 13 5 5 44
5 Jedinstvo (Ub) 23 12 4 7 40
6 Provo 23 10 9 4 39
7 Budućnost Krušik 2014 23 10 5 8 35
8 Proleter Mihajlovac 23 10 4 9 34
9 Mladi radnik 1926 23 8 8 7 32
10 Polet 23 7 10 6 31
11 Mokra Gora 23 7 6 10 27
12 Loznica 23 6 7 10 25
13 Karađorđe 23 6 5 12 23
14 Tutin 23 5 7 11 22
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska FAP 23 5 5 13 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Železničar 23 4 6 13 18
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 23 4 6 13 18
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi 23 2 6 15 12

24.kolo
Sledeće kolo
21/22.04.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
21.04.2018 16:00
Loznica
1 : 0
Smederevo 1924
Karađorđe
Topola
1 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
21.04.2018 16:00
Karađorđe
1 : 2
Jedinstvo (Ub)
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
FAP
Priboj
21.04.2018 16:00
Šumadija (A)
1 : 0
FAP
Polet
Ljubić
0 : 1
Provo
Provo
22.04.2018 11:00
Polet
0 : 1
Provo
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
22.04.2018 16:00
Železničar
1 : 0
Mladi radnik 1926
Tutin
Tutin
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
21.04.2018 16:00
Tutin
0 : 0
Mokra Gora
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
21.04.2018 16:00
Zlatibor
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
22.04.2018 11:00
Jedinstvo Putevi
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Sloga (P)
Požega
21.04.2018 16:00
Šumadija 1903
1 : 2
Sloga (P)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika