XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
02.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
1 : 4
Jedinstvo (Ub)
Ub
02.05.2018 16:00
Loznica
1 : 4
Jedinstvo (Ub)
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
FAP
Priboj
02.05.2018 16:00
Smederevo 1924
1 : 0
FAP
Karađorđe
Topola
2 : 0
Provo
Provo
02.05.2018 16:00
Karađorđe
2 : 0
Provo
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
02.05.2018 16:00
Šumadija (A)
4 : 0
Mladi radnik 1926
Polet
Ljubić
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
02.05.2018 16:00
Polet
1 : 0
Mokra Gora
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
02.05.2018 16:00
Železničar
1 : 1
Proleter Mihajlovac
Tutin
Tutin
3 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
02.05.2018 16:00
Tutin
3 : 0
Budućnost Krušik 2014
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Sloga (P)
Požega
02.05.2018 16:00
Zlatibor
0 : 0
Sloga (P)
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
02.05.2018 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 1
Šumadija 1903
02.05.2018 19:23 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Sloga (P) 26 17 7 2 58
2 Zlatibor 26 17 5 4 56
3 Šumadija (A) 26 15 6 5 51
4 Smederevo 1924 26 15 6 5 51
5 Jedinstvo (Ub) 26 14 5 7 47
6 Provo 26 11 10 5 43
7 Polet 26 9 10 7 37
8 Budućnost Krušik 2014 26 10 5 11 35
9 Proleter Mihajlovac 26 10 5 11 35
10 Mladi radnik 1926 26 8 8 10 32
11 Mokra Gora 26 7 8 11 29
12 Tutin 26 7 8 11 29
13 Loznica 26 7 7 12 28
14 Karađorđe 26 7 5 14 26
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Šumadija 1903 26 6 6 14 24
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Železničar 26 5 8 13 23
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška FAP 26 6 5 15 23
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi 26 3 6 17 15

27.kolo
Sledeće kolo
05/06.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 5
Loznica
Loznica
06.05.2018 11:00
Jedinstvo Putevi
2 : 5
Loznica
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Zlatibor
Čajetina
05.05.2018 16:30
Šumadija 1903
0 : 1
Zlatibor
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Tutin
Tutin
05.05.2018 16:30
Sloga (P)
2 : 1
Tutin
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Železničar
Lajkovac
05.05.2018 16:30
Budućnost Krušik 2014
0 : 1
Železničar
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 0
Polet
Ljubić
06.05.2018 16:30
Proleter Mihajlovac
0 : 0
Polet
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
05.05.2018 16:30
Mokra Gora
1 : 0
Šumadija (A)
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Karađorđe
Topola
05.05.2018 16:30
Mladi radnik 1926
1 : 0
Karađorđe
Provo
Provo
2 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
06.05.2018 16:30
Provo
2 : 0
Smederevo 1924
FAP
Priboj
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
05.05.2018 16:30
FAP
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 250 korisnika