XS
SM
MD
LG
27.kolo
Rezultati
05/06.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 5
Loznica
Loznica
06.05.2018 11:00
Jedinstvo Putevi
2 : 5
Loznica
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Zlatibor
Čajetina
05.05.2018 16:30
Šumadija 1903
0 : 1
Zlatibor
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Tutin
Tutin
05.05.2018 16:30
Sloga (P)
2 : 1
Tutin
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Železničar
Lajkovac
05.05.2018 16:30
Budućnost Krušik 2014
0 : 1
Železničar
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 0
Polet
Ljubić
06.05.2018 16:30
Proleter Mihajlovac
0 : 0
Polet
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
05.05.2018 16:30
Mokra Gora
1 : 0
Šumadija (A)
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Karađorđe
Topola
05.05.2018 16:30
Mladi radnik 1926
1 : 0
Karađorđe
Provo
Provo
2 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
06.05.2018 16:30
Provo
2 : 0
Smederevo 1924
FAP
Priboj
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
05.05.2018 16:30
FAP
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
06.05.2018 22:24 (Moskva)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Sloga (P) 27 18 7 2 61
2 Zlatibor 27 18 5 4 59
3 Šumadija (A) 27 15 6 6 51
4 Smederevo 1924 27 15 6 6 51
5 Jedinstvo (Ub) 27 14 5 8 47
6 Provo 27 12 10 5 46
7 Polet 27 9 11 7 38
8 Proleter Mihajlovac 27 10 6 11 36
9 Budućnost Krušik 2014 27 10 5 12 35
10 Mladi radnik 1926 27 9 8 10 35
11 Mokra Gora 27 8 8 11 32
12 Loznica 27 8 7 12 31
13 Tutin 27 7 8 12 29
14 Železničar 27 6 8 13 26
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska FAP 27 7 5 15 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Karađorđe 27 7 5 15 26
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 27 6 6 15 24
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi 27 3 6 18 15

28.kolo
Sledeće kolo
12/13.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
0 : 0
FAP
Priboj
12.05.2018 16:30
Loznica
0 : 0
FAP
Jedinstvo (Ub)
Ub
4 : 0
Provo
Provo
13.05.2018 16:30
Jedinstvo (Ub)
4 : 0
Provo
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
13.05.2018 16:30
Smederevo 1924
0 : 3
Mladi radnik 1926
Karađorđe
Topola
1 : 4
Mokra Gora
Zubin Potok
12.05.2018 16:30
Karađorđe
1 : 4
Mokra Gora
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
12.05.2018 16:30
Šumadija (A)
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Polet
Ljubić
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
13.05.2018 11:00
Polet
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Železničar
Lajkovac
1 : 3
Sloga (P)
Požega
13.05.2018 16:30
Železničar
1 : 3
Sloga (P)
Tutin
Tutin
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
12.05.2018 16:30
Tutin
1 : 0
Šumadija 1903
Zlatibor
Čajetina
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
12.05.2018 16:30
Zlatibor
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika