XS
SM
MD
LG
28.kolo
Rezultati
12/13.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
0 : 0
FAP
Priboj
12.05.2018 16:30
Loznica
0 : 0
FAP
Jedinstvo (Ub)
Ub
4 : 0
Provo
Provo
13.05.2018 16:30
Jedinstvo (Ub)
4 : 0
Provo
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
13.05.2018 16:30
Smederevo 1924
0 : 3
Mladi radnik 1926
Karađorđe
Topola
1 : 4
Mokra Gora
Zubin Potok
12.05.2018 16:30
Karađorđe
1 : 4
Mokra Gora
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
12.05.2018 16:30
Šumadija (A)
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Polet
Ljubić
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
13.05.2018 11:00
Polet
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Železničar
Lajkovac
1 : 3
Sloga (P)
Požega
13.05.2018 16:30
Železničar
1 : 3
Sloga (P)
Tutin
Tutin
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
12.05.2018 16:30
Tutin
1 : 0
Šumadija 1903
Zlatibor
Čajetina
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
12.05.2018 16:30
Zlatibor
4 : 1
Jedinstvo Putevi
26.05.2018 15:47 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Sloga (P) 28 19 7 2 64
2 Zlatibor 28 19 5 4 62
3 Šumadija (A) 28 16 6 6 54
4 Smederevo 1924 28 15 6 7 51
5 Jedinstvo (Ub) 28 15 5 8 50
6 Provo 28 12 10 6 46
7 Budućnost Krušik 2014 28 11 5 12 38
8 Mladi radnik 1926 28 10 8 10 38
9 Polet 28 9 11 8 38
10 Proleter Mihajlovac 28 10 6 12 36
11 Mokra Gora 28 9 8 11 35
12 Loznica 28 8 8 12 32
13 Tutin 28 8 8 12 32
14 FAP 28 7 6 15 27
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 28 6 8 14 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Karađorđe 28 7 5 16 26
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 28 6 6 16 24
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi 28 3 6 19 15

29.kolo
Sledeće kolo
19/20.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Zlatibor
Čajetina
4 : 0
Loznica
Loznica
19.05.2018 17:00
Zlatibor
4 : 0
Loznica
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 3
Tutin
Tutin
20.05.2018 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 3
Tutin
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Železničar
Lajkovac
19.05.2018 17:00
Šumadija 1903
1 : 2
Železničar
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Polet
Ljubić
19.05.2018 17:00
Sloga (P)
2 : 1
Polet
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
19.05.2018 17:00
Budućnost Krušik 2014
4 : 2
Šumadija (A)
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 2
Karađorđe
Topola
19.05.2018 17:00
Proleter Mihajlovac
2 : 2
Karađorđe
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
19.05.2018 17:00
Mokra Gora
2 : 2
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
19.05.2018 17:00
Mladi radnik 1926
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Provo
Provo
1 : 3
FAP
Priboj
20.05.2018 17:00
Provo
1 : 3
FAP
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika