XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
19/20.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Zlatibor
Čajetina
4 : 0
Loznica
Loznica
19.05.2018 17:00
Zlatibor
4 : 0
Loznica
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 3
Tutin
Tutin
20.05.2018 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 3
Tutin
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Železničar
Lajkovac
19.05.2018 17:00
Šumadija 1903
1 : 2
Železničar
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Polet
Ljubić
19.05.2018 17:00
Sloga (P)
2 : 1
Polet
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
19.05.2018 17:00
Budućnost Krušik 2014
4 : 2
Šumadija (A)
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 2
Karađorđe
Topola
19.05.2018 17:00
Proleter Mihajlovac
2 : 2
Karađorđe
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
19.05.2018 17:00
Mokra Gora
2 : 2
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
19.05.2018 17:00
Mladi radnik 1926
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Provo
Provo
1 : 3
FAP
Priboj
20.05.2018 17:00
Provo
1 : 3
FAP
26.05.2018 15:48 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Sloga (P) 29 20 7 2 67
2 Zlatibor 29 20 5 4 65
3 Šumadija (A) 29 16 6 7 54
4 Smederevo 1924 29 15 7 7 52
5 Jedinstvo (Ub) 29 15 6 8 51
6 Provo 29 12 10 7 46
7 Budućnost Krušik 2014 29 12 5 12 41
8 Mladi radnik 1926 29 10 9 10 39
9 Polet 29 9 11 9 38
10 Proleter Mihajlovac 29 10 7 12 37
11 Mokra Gora 29 9 9 11 36
12 Tutin 29 9 8 12 35
13 Loznica 29 8 8 13 32
14 FAP 29 8 6 15 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 29 7 8 14 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Karađorđe 29 7 6 16 27
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 29 6 6 17 24
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi 29 3 6 20 15

30.kolo
Sledeće kolo
26/27.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
2 : 1
Provo
Provo
26.05.2018 17:00
Loznica
2 : 1
Provo
FAP
Priboj
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
26.05.2018 17:00
FAP
0 : 1
Mladi radnik 1926
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
27.05.2018 17:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Mokra Gora
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
27.05.2018 17:00
Smederevo 1924
4 : 0
Proleter Mihajlovac
Karađorđe
Topola
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
26.05.2018 17:00
Karađorđe
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 2
Sloga (P)
Požega
26.05.2018 17:00
Šumadija (A)
0 : 2
Sloga (P)
Polet
Ljubić
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
27.05.2018 11:00
Polet
1 : 0
Šumadija 1903
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
27.05.2018 17:00
Železničar
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Tutin
Tutin
1 : 3
Zlatibor
Čajetina
26.05.2018 17:00
Tutin
1 : 3
Zlatibor
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika