XS
SM
MD
LG
31.kolo
Rezultati
30.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tutin
Tutin
3 : 0
Loznica
Loznica
30.05.2018 17:00
Tutin
3 : 0
Loznica
Zlatibor
Čajetina
4 : 0
Železničar
Lajkovac
30.05.2018 17:00
Zlatibor
4 : 0
Železničar
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Polet
Ljubić
30.05.2018 17:00
Jedinstvo Putevi
2 : 0
Polet
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
30.05.2018 17:00
Šumadija 1903
2 : 1
Šumadija (A)
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Karađorđe
Topola
30.05.2018 17:00
Sloga (P)
4 : 0
Karađorđe
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
30.05.2018 17:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 3
Smederevo 1924
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
30.05.2018 17:00
Proleter Mihajlovac
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 2
FAP
Priboj
30.05.2018 17:00
Mokra Gora
0 : 2
FAP
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Provo
Provo
30.05.2018 17:00
Mladi radnik 1926
1 : 1
Provo
30.05.2018 19:32 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Sloga (P) 31 22 7 2 73
2 Zlatibor 31 22 5 4 71
3 Smederevo 1924 31 17 7 7 58
4 Šumadija (A) 31 16 6 9 54
5 Jedinstvo (Ub) 31 16 6 9 54
6 Provo 31 12 11 8 47
7 Budućnost Krušik 2014 31 13 5 13 44
8 Mladi radnik 1926 31 11 10 10 43
9 Polet 31 10 11 10 41
10 Proleter Mihajlovac 31 11 7 13 40
11 Tutin 31 10 8 13 38
12 Mokra Gora 31 9 9 13 36
13 Loznica 31 9 8 14 35
14 FAP 31 9 6 16 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 31 8 8 15 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Šumadija 1903 31 7 6 18 27
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Karađorđe 31 7 6 18 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi (-1) 31 4 6 21 17

32.kolo
Sledeće kolo
02/03.06.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
2 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
02.06.2018 17:30
Loznica
2 : 1
Mladi radnik 1926
Provo
Provo
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
03.06.2018 17:30
Provo
1 : 0
Mokra Gora
FAP
Priboj
2 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
03.06.2018 17:30
FAP
2 : 0
Proleter Mihajlovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
03.06.2018 17:30
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Sloga (P)
Požega
03.06.2018 17:30
Smederevo 1924
0 : 1
Sloga (P)
Karađorđe
Topola
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
02.06.2018 17:30
Karađorđe
1 : 0
Šumadija 1903
Šumadija (A)
Aranđelovac
5 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
02.06.2018 17:30
Šumadija (A)
5 : 1
Jedinstvo Putevi
Polet
Ljubić
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
03.06.2018 11:00
Polet
0 : 2
Zlatibor
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Tutin
Tutin
03.06.2018 17:30
Železničar
0 : 0
Tutin
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika