XS
SM
MD
LG
32.kolo
Rezultati
02/03.06.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
2 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
02.06.2018 17:30
Loznica
2 : 1
Mladi radnik 1926
Provo
Provo
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
03.06.2018 17:30
Provo
1 : 0
Mokra Gora
FAP
Priboj
2 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
03.06.2018 17:30
FAP
2 : 0
Proleter Mihajlovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
03.06.2018 17:30
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Sloga (P)
Požega
03.06.2018 17:30
Smederevo 1924
0 : 1
Sloga (P)
Karađorđe
Topola
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
02.06.2018 17:30
Karađorđe
1 : 0
Šumadija 1903
Šumadija (A)
Aranđelovac
5 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
02.06.2018 17:30
Šumadija (A)
5 : 1
Jedinstvo Putevi
Polet
Ljubić
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
03.06.2018 11:00
Polet
0 : 2
Zlatibor
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Tutin
Tutin
03.06.2018 17:30
Železničar
0 : 0
Tutin
03.06.2018 19:52 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Sloga (P) 32 23 7 2 76
2 Zlatibor 32 23 5 4 74
3 Smederevo 1924 32 17 7 8 58
4 Šumadija (A) 32 17 6 9 57
5 Jedinstvo (Ub) 32 17 6 9 57
6 Provo 32 13 11 8 50
7 Budućnost Krušik 2014 32 13 5 14 44
8 Mladi radnik 1926 32 11 10 11 43
9 Polet 32 10 11 11 41
10 Proleter Mihajlovac 32 11 7 14 40
11 Tutin 32 10 9 13 39
12 Loznica 32 10 8 14 38
13 Mokra Gora 32 9 9 14 36
14 FAP 32 10 6 16 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 32 8 9 15 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Karađorđe 32 8 6 18 30
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 32 7 6 19 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi (-1) 32 4 6 22 17

33.kolo
Sledeće kolo
09/10.06.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Loznica
Loznica
10.06.2018 17:30
Železničar
2 : 1
Loznica
Tutin
Tutin
2 : 2
Polet
Ljubić
10.06.2018 17:30
Tutin
2 : 2
Polet
Zlatibor
Čajetina
3 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
10.06.2018 17:30
Zlatibor
3 : 2
Šumadija (A)
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 2
Karađorđe
Topola
10.06.2018 17:30
Jedinstvo Putevi
2 : 2
Karađorđe
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
10.06.2018 17:30
Šumadija 1903
0 : 2
Smederevo 1924
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
10.06.2018 17:30
Sloga (P)
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 2
FAP
Priboj
10.06.2018 17:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 2
FAP
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 3
Provo
Provo
10.06.2018 17:30
Proleter Mihajlovac
0 : 3
Provo
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
10.06.2018 17:30
Mokra Gora
3 : 1
Mladi radnik 1926
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 250 korisnika