XS
SM
MD
LG
33.kolo
Rezultati
09/10.06.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Loznica
Loznica
10.06.2018 17:30
Železničar
2 : 1
Loznica
Tutin
Tutin
2 : 2
Polet
Ljubić
10.06.2018 17:30
Tutin
2 : 2
Polet
Zlatibor
Čajetina
3 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
10.06.2018 17:30
Zlatibor
3 : 2
Šumadija (A)
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 2
Karađorđe
Topola
10.06.2018 17:30
Jedinstvo Putevi
2 : 2
Karađorđe
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
10.06.2018 17:30
Šumadija 1903
0 : 2
Smederevo 1924
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
10.06.2018 17:30
Sloga (P)
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 2
FAP
Priboj
10.06.2018 17:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 2
FAP
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 3
Provo
Provo
10.06.2018 17:30
Proleter Mihajlovac
0 : 3
Provo
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
10.06.2018 17:30
Mokra Gora
3 : 1
Mladi radnik 1926
09.06.2018 19:56 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Sloga (P) 33 24 7 2 79
2 Zlatibor 33 24 5 4 77
3 Smederevo 1924 33 18 7 8 61
4 Šumadija (A) 33 17 6 10 57
5 Jedinstvo (Ub) 33 17 6 10 57
6 Provo 33 14 11 8 53
7 Budućnost Krušik 2014 33 13 5 15 44
8 Mladi radnik 1926 33 11 10 12 43
9 Polet 33 10 12 11 42
10 Tutin 33 10 10 13 40
11 Proleter Mihajlovac 33 11 7 15 40
12 Mokra Gora 33 10 9 14 39
13 FAP 33 11 6 16 39
14 Loznica 33 10 8 15 38
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 33 9 9 15 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Karađorđe 33 8 7 18 31
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 33 7 6 20 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi (-1) 33 4 7 22 18

34.kolo
Sledeće kolo
13.06.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
13.06.2018 17:30
Loznica
1 : 1
Mokra Gora
Mladi radnik 1926
Požarevac
5 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
13.06.2018 17:30
Mladi radnik 1926
5 : 0
Proleter Mihajlovac
Provo
Provo
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
13.06.2018 17:30
Provo
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
FAP
Priboj
0 : 0
Sloga (P)
Požega
13.06.2018 17:30
FAP
0 : 0
Sloga (P)
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
13.06.2018 17:30
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
Šumadija 1903
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
13.06.2018 17:30
Smederevo 1924
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Karađorđe
Topola
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
13.06.2018 17:30
Karađorđe
0 : 2
Zlatibor
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 0
Tutin
Tutin
13.06.2018 17:30
Šumadija (A)
4 : 0
Tutin
Polet
Ljubić
4 : 2
Železničar
Lajkovac
13.06.2018 17:30
Polet
4 : 2
Železničar
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika