XS
SM
MD
LG
4.kolo
Rezultati
09/10.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
09.09.2017 16:30
Loznica
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
09.09.2017 16:30
Sloga (P)
2 : 1
Proleter Mihajlovac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
09.09.2017 16:30
Šumadija 1903
2 : 1
Mokra Gora
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
10.09.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 1
Mladi radnik 1926
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Provo
Provo
09.09.2017 16:30
Zlatibor
1 : 1
Provo
Tutin
Tutin
1 : 0
FAP
Priboj
10.09.2017 16:30
Tutin
1 : 0
FAP
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
10.09.2017 16:30
Železničar
2 : 0
Jedinstvo (Ub)
Polet
Ljubić
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
10.09.2017 11:00
Polet
0 : 1
Smederevo 1924
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 3
Karađorđe
Topola
09.09.2017 16:30
Šumadija (A)
3 : 3
Karađorđe
10.09.2017 18:37 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Šumadija (A) 4 2 2 0 8
2 Sloga (P) 4 2 2 0 8
3 Smederevo 1924 4 2 2 0 8
4 Provo 4 2 2 0 8
5 Proleter Mihajlovac 4 2 1 1 7
6 Zlatibor 4 2 1 1 7
7 Šumadija 1903 4 2 1 1 7
8 Tutin 4 2 1 1 7
9 Jedinstvo (Ub) 4 2 0 2 6
10 Karađorđe 4 1 2 1 5
11 Mokra Gora 4 1 2 1 5
12 Jedinstvo Putevi 4 1 1 2 4
13 Železničar 4 1 1 2 4
14 Budućnost Krušik 2014 4 1 1 2 4
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Polet 4 0 3 1 3
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Loznica 4 0 2 2 2
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška FAP 4 0 1 3 1
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Mladi radnik 1926 4 0 1 3 1

5.kolo
Sledeće kolo
13.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Karađorđe
Topola
1 : 0
Loznica
Loznica
13.09.2017 16:00
Karađorđe
1 : 0
Loznica
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
13.09.2017 16:00
Smederevo 1924
1 : 0
Šumadija (A)
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 1
Polet
Ljubić
13.09.2017 16:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 1
Polet
FAP
Priboj
2 : 0
Železničar
Lajkovac
13.09.2017 16:00
FAP
2 : 0
Železničar
Provo
Provo
2 : 2
Tutin
Tutin
13.09.2017 16:00
Provo
2 : 2
Tutin
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Zlatibor
Čajetina
13.09.2017 16:00
Mladi radnik 1926
0 : 1
Zlatibor
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
13.09.2017 16:00
Mokra Gora
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
13.09.2017 16:00
Proleter Mihajlovac
2 : 0
Šumadija 1903
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Sloga (P)
Požega
13.09.2017 16:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 1
Sloga (P)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika