XS
SM
MD
LG
4.kolo
Rezultati
09/10.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.09.2017 16:30 Loznica 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
09.09.2017 16:30 Sloga (P) 2 : 1 Proleter Mihajlovac
09.09.2017 16:30 Šumadija 1903 2 : 1 Mokra Gora
10.09.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Mladi radnik 1926
09.09.2017 16:30 Zlatibor 1 : 1 Provo
10.09.2017 16:30 Tutin 1 : 0 FAP
10.09.2017 16:30 Železničar 2 : 0 Jedinstvo (Ub)
10.09.2017 11:00 Polet 0 : 1 Smederevo 1924
09.09.2017 16:30 Šumadija (A) 3 : 3 Karađorđe
10.09.2017 18:37 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Šumadija (A) 4 2 2 0 8
2 Sloga (P) 4 2 2 0 8
3 Smederevo 1924 4 2 2 0 8
4 Provo 4 2 2 0 8
5 Proleter Mihajlovac 4 2 1 1 7
6 Zlatibor 4 2 1 1 7
7 Šumadija 1903 4 2 1 1 7
8 Tutin 4 2 1 1 7
9 Jedinstvo (Ub) 4 2 0 2 6
10 Karađorđe 4 1 2 1 5
11 Mokra Gora 4 1 2 1 5
12 Jedinstvo Putevi 4 1 1 2 4
13 Železničar 4 1 1 2 4
14 Budućnost Krušik 2014 4 1 1 2 4
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Polet 4 0 3 1 3
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Loznica 4 0 2 2 2
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška FAP 4 0 1 3 1
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Mladi radnik 1926 4 0 1 3 1

5.kolo
Sledeće kolo
13.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.09.2017 16:00 Karađorđe 1 : 0 Loznica
13.09.2017 16:00 Smederevo 1924 1 : 0 Šumadija (A)
13.09.2017 16:00 Jedinstvo (Ub) 1 : 1 Polet
13.09.2017 16:00 FAP 2 : 0 Železničar
13.09.2017 16:00 Provo 2 : 2 Tutin
13.09.2017 16:00 Mladi radnik 1926 0 : 1 Zlatibor
13.09.2017 16:00 Mokra Gora 1 : 1 Jedinstvo Putevi
13.09.2017 16:00 Proleter Mihajlovac 2 : 0 Šumadija 1903
13.09.2017 16:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 1 Sloga (P)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 22 korisnika
Takmičenje prati 238 korisnika