XS
SM
MD
LG
5.kolo
Rezultati
13.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Karađorđe
Topola
1 : 0
Loznica
Loznica
13.09.2017 16:00
Karađorđe
1 : 0
Loznica
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
13.09.2017 16:00
Smederevo 1924
1 : 0
Šumadija (A)
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 1
Polet
Ljubić
13.09.2017 16:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 1
Polet
FAP
Priboj
2 : 0
Železničar
Lajkovac
13.09.2017 16:00
FAP
2 : 0
Železničar
Provo
Provo
2 : 2
Tutin
Tutin
13.09.2017 16:00
Provo
2 : 2
Tutin
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Zlatibor
Čajetina
13.09.2017 16:00
Mladi radnik 1926
0 : 1
Zlatibor
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
13.09.2017 16:00
Mokra Gora
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
13.09.2017 16:00
Proleter Mihajlovac
2 : 0
Šumadija 1903
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Sloga (P)
Požega
13.09.2017 16:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 1
Sloga (P)
13.09.2017 18:16 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Smederevo 1924 5 3 2 0 11
2 Sloga (P) 5 3 2 0 11
3 Proleter Mihajlovac 5 3 1 1 10
4 Zlatibor 5 3 1 1 10
5 Provo 5 2 3 0 9
6 Karađorđe 5 2 2 1 8
7 Šumadija (A) 5 2 2 1 8
8 Tutin 5 2 2 1 8
9 Jedinstvo (Ub) 5 2 1 2 7
10 Šumadija 1903 5 2 1 2 7
11 Mokra Gora 5 1 3 1 6
12 Jedinstvo Putevi 5 1 2 2 5
13 Polet 5 0 4 1 4
14 FAP 5 1 1 3 4
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Budućnost Krušik 2014 5 1 1 3 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Železničar 5 1 1 3 4
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Loznica 5 0 2 3 2
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Mladi radnik 1926 5 0 1 4 1

6.kolo
Sledeće kolo
16/17.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
0 : 1
Sloga (P)
Požega
16.09.2017 16:00
Loznica
0 : 1
Sloga (P)
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
16.09.2017 16:00
Šumadija 1903
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
17.09.2017 13:30
Jedinstvo Putevi
1 : 2
Proleter Mihajlovac
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
16.09.2017 16:00
Zlatibor
2 : 1
Mokra Gora
Tutin
Tutin
2 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
17.09.2017 16:00
Tutin
2 : 3
Mladi radnik 1926
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Provo
Provo
17.09.2017 16:00
Železničar
0 : 0
Provo
Polet
Ljubić
2 : 1
FAP
Priboj
17.09.2017 11:00
Polet
2 : 1
FAP
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
16.09.2017 16:00
Šumadija (A)
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Karađorđe
Topola
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
16.09.2017 16:00
Karađorđe
1 : 0
Smederevo 1924
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 250 korisnika