XS
SM
MD
LG
6.kolo
Rezultati
16/17.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Loznica
Loznica
0 : 1
Sloga (P)
Požega
16.09.2017 16:00
Loznica
0 : 1
Sloga (P)
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
16.09.2017 16:00
Šumadija 1903
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
17.09.2017 13:30
Jedinstvo Putevi
1 : 2
Proleter Mihajlovac
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
16.09.2017 16:00
Zlatibor
2 : 1
Mokra Gora
Tutin
Tutin
2 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
17.09.2017 16:00
Tutin
2 : 3
Mladi radnik 1926
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Provo
Provo
17.09.2017 16:00
Železničar
0 : 0
Provo
Polet
Ljubić
2 : 1
FAP
Priboj
17.09.2017 11:00
Polet
2 : 1
FAP
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
16.09.2017 16:00
Šumadija (A)
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Karađorđe
Topola
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
16.09.2017 16:00
Karađorđe
1 : 0
Smederevo 1924
17.09.2017 18:21 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije - Play Out Sloga (P) 6 4 2 0 14
2 Proleter Mihajlovac 6 4 1 1 13
3 Zlatibor 6 4 1 1 13
4 Karađorđe 6 3 2 1 11
5 Smederevo 1924 6 3 2 1 11
6 Provo 6 2 4 0 10
7 Jedinstvo (Ub) 6 3 1 2 10
8 Šumadija (A) 6 2 2 2 8
9 Tutin 6 2 2 2 8
10 Polet 6 1 4 1 7
11 Budućnost Krušik 2014 6 2 1 3 7
12 Šumadija 1903 6 2 1 3 7
13 Mokra Gora 6 1 3 2 6
14 Jedinstvo Putevi 6 1 2 3 5
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 6 1 2 3 5
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska FAP 6 1 1 4 4
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Mladi radnik 1926 6 1 1 4 4
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Loznica 6 0 2 4 2

7.kolo
Sledeće kolo
23/24.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Loznica
Loznica
24.09.2017 16:00
Smederevo 1924
2 : 0
Loznica
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Karađorđe
Topola
24.09.2017 16:00
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
Karađorđe
FAP
Priboj
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
23.09.2017 16:00
FAP
0 : 2
Šumadija (A)
Provo
Provo
3 : 1
Polet
Ljubić
24.09.2017 16:00
Provo
3 : 1
Polet
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Železničar
Lajkovac
23.09.2017 16:00
Mladi radnik 1926
1 : 0
Železničar
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Tutin
Tutin
23.09.2017 16:00
Mokra Gora
3 : 0
Tutin
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
23.09.2017 13:00
Proleter Mihajlovac
0 : 2
Zlatibor
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
23.09.2017 16:00
Budućnost Krušik 2014
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
23.09.2017 16:00
Sloga (P)
2 : 0
Šumadija 1903
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 268 korisnika