XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
24/25.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.11.2018 13:00 Sloga (BO) 6 : 2 Mladi Borac
25.11.2018 13:00 Cer 3 : 3 Sloga (LŠ)
25.11.2018 13:00 Hajduk Stanko 4 : 1 Podrinje
25.11.2018 13:00 Karađorđe 0 : 4 Mladost (PR)
24.11.2018 13:00 Sindjelić 2 : 4 Dušan Silni
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (ŠT) 2 : 1 Duško
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (MZ) 2 : 0 Jedinstvo 1945 (VL)
24.11.2018 13:00 Jevremovac 0 : 0 Mladost (DD)
25.11.2018 15:13 (karika & goran)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga (BO) 15 12 2 1 38
2 Mladost (PR) 15 12 1 2 37
3 Jedinstvo (ŠT) 15 11 0 4 33
4 Dušan Silni 15 10 2 3 32
5 Hajduk Stanko 15 10 1 4 31
6 Podrinje 15 7 2 6 23
7 Duško 15 6 4 5 22
8 Karađorđe 15 6 3 6 21
9 Mladi Borac 15 5 4 6 19
10 Cer 15 5 4 6 19
11 Jedinstvo (MZ) 15 5 2 8 17
12 Sindjelić 15 4 1 10 13
13 Sloga (LŠ) 15 4 1 10 13
14 Mladost (DD) 15 3 3 9 12
15 Jedinstvo 1945 (VL) 15 3 3 9 12
16 Jevremovac (-1) 15 0 1 14 0
16.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladi Borac : Mladost (DD)
Jevremovac : Jedinstvo 1945 (VL)
Jedinstvo (MZ) : Duško
Jedinstvo (ŠT) : Dušan Silni
Sindjelić : Mladost (PR)
Karađorđe : Podrinje
Hajduk Stanko : Sloga (LŠ)
Cer : Sloga (BO)

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

karika & goran
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 36 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu